Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Přemysl Rosůlek, Lenka Strnadová: Politická filozofie

Učebnice/Odborná literatura

Přemysl Rosůlek, Lenka Strnadová: Politická filozofie

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace, volně navazující na knihu Politická filozofie. Aktuální problémy, je tentokráte zaměřena na významné osobnosti a témata soudobé politické filozofie. V první části knihy představují autoři vlivné postavy filozofie naší doby - Richarda Rortyho, Francise Fukuyamu, Petera Singera, Johna Rawlse, Jürgena ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85931

Jaké má kniha
Politická filozofie
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Přemysl Rosůlek, Lenka Strnadová: Politická filozofie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 159 Kč

Publikace, volně navazující na knihu Politická filozofie. Aktuální problémy, je tentokráte zaměřena na významné osobnosti a témata soudobé politické filozofie. V první části knihy představují autoři vlivné postavy filozofie naší doby - Richarda Rortyho, Francise Fukuyamu, Petera Singera, Johna Rawlse, Jürgena Habermase a Otfrieda Höffa. Druhý oddíl se zaobírá tématy aplikovaného myšlení a tématy, která propojují politickou filozofii s dalšími disciplínami, jmenovitě s politickou teorií, teorií médií a » ... a dál?

Produkt Přemysl Rosůlek, Lenka Strnadová: Politická filozofie

Přemysl Rosůlek, Lenka Strnadová: Politická filozofie - parametry

Název produktu: Přemysl Rosůlek, Lenka Strnadová: Politická filozofie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 159 Kč
Maximální cena: 209 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace, volně navazující na knihu Politická filozofie. Aktuální problémy, je tentokráte zaměřena na významné osobnosti a témata soudobé politické filozofie. V první části knihy představují autoři vlivné postavy filozofie naší doby - Richarda Rortyho, Francise Fukuyamu, Petera Singera, Johna Rawlse, Jürgena Habermase a Otfrieda Höffa. Druhý oddíl se zaobírá tématy aplikovaného myšlení a tématy, která propojují politickou filozofii s dalšími disciplínami, jmenovitě s politickou teorií, teorií médií a mezinárodními vztahy. Autoři vycházejí z faktu, že technologizace a mechanizace nijak nepřispěly ke zjednodušení našeho světa. Rovněž konec studené války neznamenal zároveň počátek harmonického období lidstva. Politická filozofie zaujímá v současném světě i nadále klíčové místo, zůstává naším útočištěm, arbitrem, konzultantem a kritikem v době rostoucí komplexnosti světa, v níž je orientace složitá. Politická filozofie, významné osobnosti a témata - Lenka Strnadová, Přemysl Rosůlek od authora Lenka

Strnadová, Přemysl Rosůlek a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.