Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Praktická príprava do školy

Knihy naučná literatura

Praktická príprava do školy

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Tato knížka je určena pro rodiče budoucích prvnáčků, kteří chtějí svoje dítě co nejlépe připravit na školní výuku. Nevíte, jak to nejlépe udělat a odkud začít? Tato knížka je ta pravá! Najdete v ní praktické rady pedagogu i vysvětlení účinných metod učení. S pomocí zábavných cvičení se dítě v potřebných ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Praktická príprava do š..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Praktická príprava do školy koupíte i tady

Specifikace Praktická príprava do školy

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 225 Kč

Chcete svoje dieťa rýchlo a kvalitne pripraviť do školy? Neviete, ako to dosiahnuť a kde začať? Pomôže vám naša príručka, ktorá obsahuje praktické rady najlepších špecialistov, jednoduché a efektívne ... a dál?

Produkt Praktická príprava do školy

Praktická príprava do školy - parametry

Název produktu: Praktická príprava do školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 225 Kč
Maximální cena: 358 Kč
Ušetríte až: 133 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Tato knížka je určena pro rodiče budoucích prvnáčků, kteří chtějí svoje dítě co nejlépe připravit na školní výuku. Nevíte, jak to nejlépe udělat a odkud začít? Tato knížka je ta pravá! Najdete v ní praktické rady pedagogu i vysvětlení účinných metod učení. S pomocí zábavných cvičení se dítě v potřebných oblastech zdokonalí a vám dá kniha zároveň možnost zjistit, do jaké míry je dítě schopno samostatně pracovat. Obsahuje i srozumitelné odpovědi na nejčastejší dětské otázky. Chytré dítě - to musí být především vaše zásluha!Náš podrobný popis:Obsáhlá kniha začíná metodickou kapitolou,která rodičům rekapituluje, co vše by dítě v okamžiku nástupu do školy mělo umět (v oblastech sluchového a zrakového vnímání, intelektu, základních vědomostí, řeči a vyjadřování, základů čtení, psaní a počítání) a jak s dětmi doma pracovat.Vlastní cvičení jsou pak rozdělena do šesti kapitol:- Rozvíjíme pozornost, procvičujeme paměť- Rozvíjíme intelekt, učíme se uvažovat- Rozvíjíme řeč- Učíme se číst- Procvičujeme ruku, učíme se psát- Rozvíjíme matematické dovednostiKaždá kapitola má opět teoretický úvod, po kterém následují vlastní cvičení. Před každým cvičením jsou uvedeny cíle tohoto úkolu. Cvičení jsou většinou strukturována na základní úkol, doplňující (rozšiřující) úkol a obsahují rady pro rodiče (metodické rady a tipy) nebo nápovědu pro rodiče (např. jak dítěti zadat úkol, aby pro něj byl srozumitelný).Některé úkoly mají běžnou délku, jiné jsou komplexnější a jsou dělené na několik pokračování.Náš názor:Kniha je velmi zajímavá. Vybrané úkoly jsou pestré, různých typů, náročnosti i délky (komplexnosti). Rodiče jistě ocení metodické tipy a rady. Pozitivním rysem knihy je i to, že se svými úkoly liší od běžné české produkce, v níž je řada sešitů s úkoly pro předškoláky vzájemně zaměnitelných. Doporučujeme! Chcete svoje dieťa rýchlo a kvalitne pripraviť do školy? Neviete, ako to dosiahnuť a kde začať? Pomôže vám naša príručka, ktorá obsahuje praktické rady najlepších špecialistov, jednoduché a efektívne spôsoby učenia, možnosť samostatne precvičovať dieťa a zrozumiteľné odpovede na akokoľvek zložité otázky. Vďaka premyslenému a rôznorodému obsahu knihy sa dieťa zoznámi so základnými okruhmi tém, ktoré by mal poznať budúci prváčik. naučí sa základy počítania a písania, precvičí si súvislé rozprávanie a získa konkrétne predstavy o okolitom svete. Významné miesto majú cvičenia na rozvoj logického myslenia, zrakového vnímania, posilňovania vôle a pamäti.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.