Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Polaris Lístek na Tranai - Robert Sheckley

Knihy

Polaris Lístek na Tranai - Robert Sheckley

Hodnocení: 1x
  • 4

Co se stane, když prospektorovi uprostřed smrtící venušské pouště dojde hotovost, má pasivní saldo a pro nezaplacené účty mu odpojí telefon...? Mít stroj na plnění přání je snem snad každého člověka, ale pozor, jednu věc si rozhodně nikdy přát nesmíte...! Někde za Galaktickým vírem leží planeta, kde lidé našli Způsob ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85526

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Polaris Lístek na Tranai - Robert Sheckley

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 229 Kč

Nudíte se na Zemi? Kupte si LÍSTEK NA TRANAI! Ale pozor ve vesmíru žijí NETVOŘI, kteří odmítají zabíjet svoje ženy po pětadvaceti dnech manželství! Zase tam ale můžete najít zlato a pak si dát SPECIÁLNÍ ZLATOKOPECKÝ kokteil . Nepřežeňte to však, nebo se RÁNO POTÉ probudíte a nestačíte se divit. Jako když si váš syn z prominentní čarodějnické rodiny vezme do hlavy, že chce být ÚČETNÍ. Také můžete mít POTÍŽE S DOMORODCI, nebo se na vás může pověsit PIJAVICE, ale vždycky je tu naděje, že získáte NĚCO ZA NIC. Nebo » ... a dál?

Produkt Polaris Lístek na Tranai - Robert Sheckley

Polaris Lístek na Tranai - Robert Sheckley - parametry

Název produktu: Polaris Lístek na Tranai - Robert Sheckley
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 229 Kč
Maximální cena: 229 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Co se stane, když prospektorovi uprostřed smrtící venušské pouště dojde hotovost, má pasivní saldo a pro nezaplacené účty mu odpojí telefon...? Mít stroj na plnění přání je snem snad každého člověka, ale pozor, jednu věc si rozhodně nikdy přát nesmíte...! Někde za Galaktickým vírem leží planeta, kde lidé našli Způsob a nejsou jen kolečky v mašinérii... ale proč se z každého pozemšťana, který ji navštíví, stává alkoholik...? Šílení roboti, potrhlé planety, pochybné utopie a lidé v bláznivých situacích, to je svět Roberta Sheckleyho. V některých jeho povídkách se píše o věcech, které by se docela dobře mohly stát. Jiné zavedou čtenáře na místa, jejichž jména jsou na téhle straně galaxie neznámá. A ještě jiné - možná ty nejzajímavější - mu otevřou pohled do těch nejpodivnějších myslí... v nichž možná zahlédne svůj vlastní odraz. Vybrali a sestavili Miroslav Kocián a Bohuslav Svoboda Povídky: - Speciální zlatokopecký (Prospestor's Special) - Démoni (The Demons) - Lovecký problém (Hunting Problem) - Něco zadarmo (Something for Nothing) - Účetní (The Accountant) - Zloděj v čase (A Thief in Time) - Netvoři (The Monsters) - Pijavice (The Leech) - Potíže s domorodci (The Native Problem) - Ráno poté (Morning After) - Bezejmenné pohoří (The Mountain without a Name) - Setkání myslí (Meeting of the Minds) - Rituál (Ritual) - Povolení ke kradmé činnosti (Skulking Permit) - Ochranná křídla (Watchbird) - Lístek na Tranai (A Ticket to Tranai) - Bitva (The Battle) Nudíte se na Zemi? Kupte si LÍSTEK NA TRANAI! Ale pozor ve vesmíru žijí NETVOŘI, kteří odmítají zabíjet svoje ženy po pětadvaceti dnech manželství! Zase tam ale můžete najít zlato a pak si dát SPECIÁLNÍ ZLATOKOPECKÝ kokteil . Nepřežeňte to však, nebo se RÁNO POTÉ probudíte a nestačíte se divit. Jako když si váš syn z prominentní čarodějnické rodiny vezme do hlavy, že chce být ÚČETNÍ. Také můžete mít POTÍŽE S DOMORODCI, nebo se na vás může pověsit PIJAVICE, ale vždycky je tu naděje, že získáte NĚCO ZA NIC. Nebo třeba POVOLENÍ K NEKALOSTEM. Sbírka sedmnácti povídek jednoho z nejnápaditějších klasiků humoristické SF.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.