Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Pokladnice schopnosti a energie / Umění relaxace, meditace - Bradley Stanley, Stanislav Brázda

Učebnice/Odborná literatura

Pokladnice schopnosti a energie / Umění relaxace, meditace - Bradley Stanley, Stanislav Brázda

Hodnocení: 1x
  • 4

Bradley Stanley - Brázda Stanislav DVD DIDACT Prvním uměním, které by měla alespoň základním způsobem ovládnout každá moderní čarodějka, je uvedení do nižšího stavu vědomí. Zní to nezvykle, ale nic složitého v tom nehledejme. Nižší hladina vědomí nastává krátce po probuzení i krátce před usnutím, poznáváme ji během ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85526

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Pokladnice schopnosti a energie / Umění relaxace, meditace - Bradley Stanley, Stanislav Brázda

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 289 Kč

DVD, které zásadním způsobem změní váš život. Unikátní metoda vás naučí, jak využít a zlepšit svoji intuici, získat energii a umět odpočívat. Naučíte se, jak vstupovat do nižší hladiny vědomí, nezbytné nejen pro veškeré věštění, ale též pro kvalitní meditaci, relaxaci. Dokážete si snadno vyprázdnit mysl. Pokladnice schopnosti a energie / Umění relaxace, meditace DVD od authora Bradley Stanley, Stanislav Brázda a nakladatelství v kategorii Filmy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz ... a dál?

Produkt Pokladnice schopnosti a energie / Umění relaxace, meditace - Bradley Stanley, Stanislav Brázda

Pokladnice schopnosti a energie / Umění relaxace, meditace - Bradley Stanley, Stanislav Brázda - parametry

Název produktu: Pokladnice schopnosti a energie / Umění relaxace, meditace - Bradley Stanley, Stanislav Brázda
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 289 Kč
Maximální cena: 332 Kč
Ušetríte až: 43 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Bradley Stanley - Brázda Stanislav DVD DIDACT Prvním uměním, které by měla alespoň základním způsobem ovládnout každá moderní čarodějka, je uvedení do nižšího stavu vědomí. Zní to nezvykle, ale nic složitého v tom nehledejme. Nižší hladina vědomí nastává krátce po probuzení i krátce před usnutím, poznáváme ji během dne, například když jsme u vytržení z přírody nebo v uvolněném stavu bez napětí. Setrvání ve stavu nižší hladiny vědomí je velmi důležité a zásadní pro veškerou činnost čarodějky a pro každého, kdo se chce naučit nově využívat své schopnosti. Nižší hladina vědomí nás spojuje s naším nevědomím, které obsahuje všechny informace ze života našeho i ostatních lidí a to jak z minulosti, tak i z budoucnosti, která teprve nastane. Všichni věštci, léčitelé, ale například i vědci - zkrátka ti, kteří překračují hranice běžného poznání, prochází tímto stavem. Tento stav dokonale probouzí intuici. Na DVD najdete jednoduché cvičení, kterým vstoupíte do nižšího stavu vědomí cíleně. Postupem času, při opakovaném cvičení, prohloubíte schopnost se v nižším stavu vědomí udržet a čerpat tak informace z tohoto zásadního zdroje. Mimo jiné se vám tak otevře možnost věštit, diagnostikovat nemoci a určit možnosti jejich léčby, což jsou schopnosti, o kterých jsme dříve jen snili. Náš život ale neurčují jen naše silné stránky a schopnosti. Naše minulost může být zatížena našimi nedobrými skutky, na které jsme možná zapomněli, ale které jsou v našem nevědomí stále živé. Mohou to být i vzpomínky, které jsme si přinesli z předchozích životů, nebo (pokud na minulé životy nevěříme) to mohou být i činy naších předků, které se přenášejí z generace na generaci v rodinných vzorcích chování či v paměti buněk. Tyto střípky naší minulosti zasahují nejen do našich životů, ale i do naší práce s podvědomím a intuicí. Na DVD proto najdete rituály, které vám pomohou oprostit se od tohoto zatížení a vyčistí vaše vzpomínky do nejhlubších stop. Relaxace je dalším způsobem, jak si ulevit od napětí, které často v životě vzniká z nevědomých procesů. Naučit se kvalitně relaxovat je někdy stejně obtížné jako kvalitně pracovat. Na závěr DVD je proto jednoduchá, ale účinná dechová technika, se kterou se relaxace stává naprosto jednoduchou záležitostí. Délka 75 minut. Publikace: DVD - POKLADNICE SCHOPNOSTÍ A ENERGIE - Stanley Bradley. Stanley Bradley. DVD, které zásadním způsobem změní váš život.

Unikátní metoda vás naučí, jak využít a zlepšit svoji intuici,

získat energii a umět odpočívat. Naučíte se, jak vstupovat do nižší

hladiny vědomí, nezbytné nejen pro veškeré věštění, ale též pro

kvalitní meditaci, relaxaci. Dokážete si snadno vyprázdnit mysl.

„Když se jen pořád něco učíte a čtete, máte mysl tak plnou, že se

tam už nic nevejde. Já si udržuju hlavu prázdnou. Jsem stále

napojen.“ Publikace: DVD - POKLADNICE SCHOPNOSTÍ A ENERGIE - Stanley Bradley.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.