Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Pierre Dukan: Dukanova dieta 2014 s novými recepty i pro vegetariány

Učebnice/Odborná literatura

Pierre Dukan: Dukanova dieta 2014 s novými recepty i pro vegetariány

Hodnocení: 1x
  • 4

Více než 25 milionů lidí na celém světě trvale zhublo díky Dukanově dietě. Čtrnáct le neustálé výměny zkušeností s dietáři umožnilo dr. Pierru Dukanovi metodu neustále propracovávat a zdokonalovat. Dukanova dieta 2014 s novými recepty vás jasně a poučeně provede 4 fázemi (útočnou, střídavou, konsolidační a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Dukanova dieta 2014 s n..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pierre Dukan: Dukanova dieta 2014 s novými recepty i pro vegetariány koupíte i tady

Specifikace Pierre Dukan: Dukanova dieta 2014 s novými recepty i pro vegetariány

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 194 Kč

Více než 25 milionů osob na celém světě trvale zhublo díky Dukanově dietě. Deset let neustálé výměny zkušeností s dietáři umožnilo dr. Pierru Dukanovi metodu neustále propracovávat a zdokonalovat. Duk ... a dál?

Produkt Pierre Dukan: Dukanova dieta 2014 s novými recepty i pro vegetariány

Pierre Dukan: Dukanova dieta 2014 s novými recepty i pro vegetariány - parametry

Název produktu: Pierre Dukan: Dukanova dieta 2014 s novými recepty i pro vegetariány
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 194 Kč
Maximální cena: 284 Kč
Ušetríte až: 90 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Více než 25 milionů lidí na celém světě trvale zhublo díky Dukanově dietě. Čtrnáct le neustálé výměny zkušeností s dietáři umožnilo dr. Pierru Dukanovi metodu neustále propracovávat a zdokonalovat. Dukanova dieta 2014 s novými recepty vás jasně a poučeně provede 4 fázemi (útočnou, střídavou, konsolidační a stabilizační).Více než 25 milionů lidí na celém světě trvale zhublo díky Dukanově dietě. Čtrnáct le neustálé výměny zkušeností s dietáři umožnilo dr. Pierru Dukanovi metodu neustále propracovávat a zdokonalovat. Dukanova dieta 2014 s novými recepty vás jasně a poučeně provede 4 fázemi (útočnou, střídavou, konsolidační a stabilizační). Popis V knize Dukanova dieta 2014 s novými recepty naleznete poslední zdokonalení metody: Konsolidační fáze je rozdělená do dvou částí. Nutriční schodiště o šesti stupních pomáhá jasně zařadit každou potravinu podle významu, který má pro udržení správné váhy. Soustavu čtyř okamžitých odstupňovaných nápravných kroků pro případné opětné váhové přírůstky. Týdenní jídelníčky, přepracované a přizpůsobené pro každou fázi. Revoluční potravinu podporující hubnutí: těstoviny z konjaku neobsahující žádné kalorie. Jednoduché a účinné cviky. Pochopitelně nezůstalo opomenuto nic z toho, co přineslo Dukanově dietě úspěch: potěšení z jídla, jedinečné, jmenovitě vegetariánské recepty, okamžité a trvalé výsledky, absence hladu a frustrace, "lékařsky předepsaná fyzická aktivita" a především největší a rozhodující pomoc: koučování po internetu. Úryvek z úvodu: Tato kniha je určena těm, kdo chtějí zhubnout a neumí si vybrat ze spousty nejrůznějších diet. Prostudoval jsem 210 druhů diet doporučovaných od roku 1950, z nichž 72 vyšlo knižně. (...) Špatně se mi to píše, neboť můžu vypadat neskromně, ale jsem pevně přesvědčený, že ze všech dodnes vymyšlených diet je nejlepší, dokonce zdaleka nejlepší. Prostým a pevným systémem, účinností, rychlým úbytkem váhy a trvalými výsledky, přirozenou a jednoduchou nabídkou 100 povolených potravin, snadnou kontrolou a soustředěným postupem na všech frontách je podle mého názoru nejlepším současným způsobem jak zhubnout, a především jak znovu neztloustnout. Bojuji za to, aby se dieta stala referenčním standardem v celosvětovém boji proti nadváze. Čtenářky a čtenáři, jmenuji vás porotci, kteří ohodnotí její účinnost. V této knize naleznete dietu v její celistvosti. Navíc pak doporučená tělesná cvičení a soubor receptů, které vám umožní obměňovat donekonečna dietní jídelníček (do tohoto vydání jsou zařazeny i nové vegetariánské recepty). Tyto chutné kuchyňské předpisy představují příjemnou stránku uvedené diety, aby se s nadváhou nemuselo bojovat pouze na základě omezování a zákazů. Vytáhněte do války se třemi optimistickými hesly v hlavě: "Co hrdlo ráčí", "Rychle" a "Labužnicky"! Přesvědčil jsem vás? Nechte se vést, ručička na vaší váze se už třese. Počet stran: 253


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.