MENU

Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Společenské hry » Srovnání cen Piatnik: Tik tak bum!

Společenské hry

Piatnik: Tik tak bum!

Hodnocení: 2x
 • 3.5
EAN: 9001890747991

Piatnik: Tik tak bum! je další z řady atraktivních společenských her, kterou lze hrát od 2 do 8 hráčů. Doba trvání jedné hry je okolo 30 minut. Hra obsahuje 55 karet pomocí nichž utváříte různá slova. Slova musíte vytvořit v určitém časovém intervalu, dokud nevybuchne bomba, tedy v rozmezí 10 - 60 vteřin. Skvělá hra na logiku, postřeh i na procvičení českého jazyka. Skvělá zábava pro celou rodinu i bandu přátel. více podrobností

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Piatnik: Tik tak bum!

Piatnik: Tik tak bum! v kostce

Průměrné hodnocení

3,5
 • 3.5

Na základě 2 hodnocení

70 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Piatnik: Tik tak bum!

 • Lze hrát ve 2, ale i v 8 lidech
 • Rozšiřuje slovní zásobu a logické myšlení

 • Baterky nejsou součástí balení :-)

Čerstvá hodnocení Piatnik: Tik tak bum!

 • 5

Jana K., 29. března 2017

 • Lze hrát ve 2, ale i v 8 lidech
 • Rozšiřuje slovní zásobu a logické myšlení
 • Zábavná
 • Rychlá
 • Cena

 • Baterky nejsou součástí balení :-)

Skvělá hra, už jsme ji hráli několikrát a pořád nás baví.


Specifikace Piatnik: Tik tak bum!

Kategorie Společenské hry
Výrobce Piatnik
Nejnižší cena 345 Kč
Počet hráčů 2 - 8
Věk od 12 - 13 let

Tik Tak Bum ! Společenská hra pro rychlou reakci každého z hráčů. Kdo stihne vytvořit slovo se slabikou na vytažené kartě ještě před tím, než bouchne bomba, je na správné cestě k vítězství. Hra je živá, rychlá, podporuje rychlé přemýšlení a svižnou reakci. Verzí hry Tik Tak Bum je Crazy Bomb, která byla v roce 1998 v Dánsku oceněná titulem Hra roku. Kupte dětem zábavnou hru a zahrejte si s nimi! Vhodné pro děti od 12 let Počet » ... a dál?

Produkt Piatnik: Tik tak bum!

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


Piatnik: Tik tak bum! - parametry

Název produktu: Piatnik: Tik tak bum!
Výrobce: Piatnik
Minimální cena: 345 Kč
Maximální cena: 544 Kč
Ušetríte až: 199 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
 • 3.5
Počet hráčů 2 - 8
Věk od 12 - 13 let
Podrobný popis:
 • Typ deskové hry: Activity Doba hraní: do 30 min. Doporučený věk: od 12 let Počet hráčů: 2 - 8
 • Hra obsahuje: 55 karet - každá z nich umožňuje vytvořit pomocí slabik na obou stranách různá slova. Kostku se třemi různými symboly na protějších stranách. Elektronickou bombu, kterou nastartujete, pomocí červeného tlačítka. Bomba má speciální časovač a exploduje pokaždé v jiném intervalu v rozmezí 10 - 60 vteřin.
 • Cíl hry: Vytvořit slovo obsahující slabiku vytištěnou na kartě před výbuchem bomby.
 • Hra: Zamíchejte karty, odložte 13 karet na zvláštní hromádku a zbytek dejte na stranu. Hráč, který začne, vezme do ruky bombu a kostku. Hodí kostkou tak, aby se otočila a symbol, který zůstane na vrcholu kostky, určí umístění slabiky ve slově. TICK... - slabika nesmí být použita na začátku slova TICK...TACK M - slabika může být použita kdekoliv ve slově M - slabika nesmí být použita na konci slova Začínající hráč zapne bombu a rychle otočívrchní kartu z ba- líčku 13ti karet a položí ji na stůl. Dle určeného symbolu řekne slovo, ve kterém je slabika obsažena a předá bombu hráči po levé ruce, který opět uvede jiné slovo s danou slabikou na kartě a v určeném umístění ve slově. Ne jinak. To se opakuje až do chvíle, kdy bomba vybuchne. Hráč, kterému bomba exploduje v ruce, obdrží kartu, se kterou se hrálo, jako trestnou kartu a hra pokračuje. Další hráč po levici hodí kostkou, nastartuje bombu a obrátí další kartu. Hra trvá, dokud se nepoužije všech třináct karet. Vítězem je ten, kdo nemá žádnou trestnou kartu nebo kdo jich má nejméně. Pokud mají úspěšní hráči stejný počet karet, pokračují ve hře na "náhlou smrt". Snímají karty z nepoužitého balíčku až do chvíle, kdy bude znám jasný vítěz. Použití slov Každé slovo je povoleno použít, včetně vlastních jmen, znamení, hovorových slov a také cizí slova obvykle užívaná. Stejné slovo nesmí být použito 2x v jednom kole, ale může být vyřčeno v kole příštím. Závěrem Každý hráč může vznést námitky proti užitému slovu hráče, který držel již načasovanou bombu a předal ji dalšímu. Hráč držící bombu ji vrátí zpět předešlému, aby vyslovil jiné slovo. Dojde-li ke sporu, všichni hráči hlasují, co bude dál. Jestliže bomba vybuchne dříve, než se hráči sjednotí a slovo bylo správné, hráč, který vrátil bombu, dostane trestnoukartu. Pokud není slovo uznáno, dostane trestnou kartu hráč, který ho vyslovil. Poté pokračuje ve hře hráč po levé ruce. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 1.000 Výška (cm): 30.00 Šířka (cm): 30.00 Hloubka (cm): 10.00 EAN: 9001890747991 Záruční doba: 24 měsíců cíl hry - vytvořit slovo obsahující slabiku vytištěnou na kartě před výbuchem bomby

  Skvělá hra rozvíjející slovní fantazii. Nikdo nechce, aby mu v ruce vybuchla časovaná bomba... Jedinou možností, jak její výbuch odvrátit, je vymyslet co nejrychleji slovo na zadanou slabiku a tikající bombu přehodit dalšímu hráči.

  Hra obsahuje:

  • 55 hracích karet se 110 slabikami
  • sp

Recenze Piatnik: Tik tak bum!

Jana K., 29. března 2017


PRO:   Lze hrát ve 2, ale i v 8 lidech
  Rozšiřuje slovní zásobu a logické myšlení
  Zábavná
  Rychlá
  Cena
PROTI:   Baterky nejsou součástí balení :-)

Skvělá hra, už jsme ji hráli několikrát a pořád nás baví.
Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Piatnik: Tik tak bum!

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Dino: Dostihy a Sázky - hra

Dino: Dostihy a Sázky - hra

Cestovní varianta klasické hry Dostihy & Sázky přivádí hráče zpět do světa koní, dostihů a sázení. Dle pokynů speciální kostky mohou nakupovat koně, sázet nebo využívat karet náhody. Herní systém, zaměřený především na sázení, přináší velko Cestovní »

od 395 Kč

v 28 obchodech

Mindok Krycí jména

Mindok Krycí jména

  Krycí jména (Codenames) - Hlavní špión řekne: "Vlna 2". Najdete ta dvě správná slova, která vám pomohou k vítězství?Skrytou identitu všech 25 agentů znají jen hlavní špióni. Ostatní hráči znají agenty pouze pod jejich KRYCÍMI JMÉNY. Týmy spolu soupeří o »

od 377 Kč

v 15 obchodech

Piatnik: Tik Tak Bum Junior

Piatnik: Tik Tak Bum Junior

Tik Tak Bum junior je vzrušující slovní hra určená pro děti již od předškolního věku. Hráči vymýšlejí slova, která mají spojitost s obrázkem na kartě. Musí být však rychlí, aby jim bombička nevybuchla v ruce! Tik Tak Bum junior je vzrušující slovní hra »

od 344 Kč

v 14 obchodech

Albi Gigamic Quoridor

Albi Gigamic Quoridor

 • 3.16667

Společenské hry |

Dřevěná abstraktní hra, ve které může zabloudit úplně každý!Dřevěná abstraktní hra, ve které bludiště stavíte a současně z něj hledáte cestu ven! Cílem této zábavné logické hry je dostat svou figurku na protilehlou stranu hrací desky. Váš protihráč Vám to »

od 559 Kč

v 17 obchodech

Hasbro Monopoly Ultimate Banking CZ

Hasbro Monopoly Ultimate Banking CZ

Společenská hra pro 2–4 hráče, doporučený věk od 8 let, alespoň na 60 min hraní, česká lokalizace . Škola hrou - naučte se, jak funguje trh s nemovitostmiVyzkoušejte novou verzi oblíbené hry Monopoly E-banking 2016 v české verzi, která je vhodná pro děti »

od 799 Kč

v 8 obchodech

MINDOK Pictomania

MINDOK Pictomania

Mindok - Pictomania, 3 - 6 hráčů, od 8 let Dokážeš nakreslit koalu? Nebo aspoň něco, co koalu připomíná? V Pictomanii často stačí i úplně jednoduchá kresbička. »

od 349 Kč

v 11 obchodech

BLACKFIRE Eldritch Horror

BLACKFIRE Eldritch Horror

Autoři: Corey Konieczka, Nikki ValensNáročnost: 3.31 / 5Hodnocení BoardGameGeek: 7.8/10 (24 638 hráčů) Prastaré zlo, se kterým jste se mohli setkat již ve hrách Arkham Horror či Temné znamení, si našlo cestu do celého světa. Hráči se v rolích dobrodruhů »

od 979 Kč

v 10 obchodech

ASMODEE: Splendor

ASMODEE: Splendor

ADC Blackfire Euphoria Společenská napínavá strategická hra o vzdělávání dělníků, budování trhů, zabírání a ovládání území. Hra Euphoria je založena na principu umisťování dělníků (worker placement), kde dělníky představují kostky. Číslo na kostce »

od 599 Kč

v 6 obchodech

Albi Catan - Big Box

Albi Catan - Big Box

Autor: Klaus TeuberNáročnost: 2.0 / 5Hodnocení BoardGameGeek: 7.8/10 (130 hráčů)Catan - Big box je tu pro všechny nadšené fanoušky ostrova Katan. Společenská hra Catan - Big box obsahuje mnoho herního materiálu a to - základní deskovou hru Catan - »

od 1 451 Kč

ve 4 obchodech

MINDOK Krycie mená

MINDOK Krycie mená

Mindok Krycie mená Slovenská verze Nejvíce hodnocená párty hra dle celosvětové herní databáze Boardgamegeek.com, světového ocenění Spiel des Jahres 2016 a dalších světových cen. Prestižní hra Krycie mená, pro všechny hráče »

od 399 Kč

ve 4 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.