Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Společenské hry » Srovnání cen Asmodee: Dobble

Společenské hry

Asmodee: Dobble

Hodnocení: 24x
 • 3.125

Dobble je základní balíček hry Asmodee pro děti od 6 let. Hra je zaměřené na rychlost a reflexy dítěte. Dává si za úkol tyto schopnosti rozvíjet zábavnou formou. Hráči v průběhu hry hledají karty se stejným symbolem. Výhodou jsou kulaté karty, které se dobře otáčí i menším dětem a jednoduchá pravidla, která pochopí každé dítko. Hra je určena pro 2 - 8 hráčů. více podrobností

Radost vám udělá:
 • 4.70796

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Asmodee: Dobble koupíte i tady

Asmodee: Dobble v kostce

Průměrné hodnocení

3,1
 • 3.125

Na základě 24 hodnocení

63% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Asmodee: Dobble

 • Více variant hry
 • Skladné - lze snadno brát na různé akce
 • Spousta srandy :)
 • cvičí postřeh

 • Nic mě nenapadá

Čerstvá hodnocení Asmodee: Dobble

 • 4

Robert, 31. ledna 2017

 • Malé rozměry = ideální na výlety
 • Různé varianty = neomrzí tak rychle jako jiné hry
 • Jednoduchá pravidla = hra pro děti i dospělé

 • Asi nic

Doporučuji. Hra má spoustu varianta, takže hraní neomrzí tak rychle (i když po čase přestane bavit jako každá jiná hra). Díky jednoduchým pravidlům můžou hrát děti i dospěláci.


 • 5

Tereza, 21. prosince 2016

 • zábavná
 • cvičí postřeh
 • jednoduchá pravidla

Výborná společenská hra, která je vhodná pro děti i dospělé. Má malé rozměry, takže ji můžete sbalit i na cesty. Syn je z ní nadšený.


 • 5

Lukáš, 18. února 2016

 • Více variant hry
 • Skladné - lze snadno brát na různé akce
 • Spousta srandy :)

 • Nic mě nenapadá

Super zábavná hra, kterou díky své velikosti (spíš malosti) lze brát na různé akce. Je super, že je tam hodně variant hraní, takže se tak rychle hra neomrzí. Doporučuji...


Specifikace Asmodee: Dobble

Kategorie Společenské hry
Výrobce ASMODEE
Nejnižší cena 250 Kč

Rychlost, postřeh, reflexy! Dobble to je 50 různých symbolů, 55 karet, 8 symbolů na kartě a každé dvě karty spolu mají společný pouze jeden! Hra nabízí zcela unikátní zábavu. Hráči zde hledají dva stejné symboly na kartách při různých verzích hry (v pravidlech je popsáno celkem 5 her). Super jsou kulaté karty i jednoduchá pravidla vysvětlená doslova za pár sekund. Cílová skupina jsou děti i rodiče - všichni, kdo se chtějí pořádně bavit a nemají čas pročítat dlouhá pravidla. Plechová krabička zaručuje » ... a dál?

Produkt Asmodee: Dobble

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Asmodee: Dobble - parametry

Název produktu: Asmodee: Dobble
Výrobce: ASMODEE
Minimální cena: 250 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 99 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.13 bodů z 5
Počet hodnocení: 24 x
Hodnocení:
 • 3.125
Podrobný popis:

Dobble, 2 - 8 hráčů, od 6 let 5 her v 1

Rychlost, postřeh, reflexy! Dobble to je 50 různých symbolů, 55 karet, 8 symbolů na kartě a každé dvě karty spolu mají společný pouze jeden ! Hra je kompletně v češtině i slovenštině a nabízí zcela unikátní zábavu. Hráči zde hledají dva stejné symboly na kartách při různých verzích hry (v pravidlech je popsáno celkem 5 her). Super jsou kulaté karty i jednoduchá pravidla vysvětlená doslova za pár sekund. Cílová skupina jsou děti i rodiče - všichni, kdo se chtějí pořádně bavit a nemají čas pročítat dlouhá pravidla. Plechová krabička zaručuje bezpečí karet a je i další přidanou hodnotou. Vyzkoušejte i Vy hru Dobble a budete nadšení, jak i tak jednoduchá hra může být zábavná! 1. Každý hráč dostane jednu startovní kartu. Z ostatních karet vytvoříte sloupec lícem nahoru. Všichni hráči současně se nyní snaží najít shodný obrázek mezi svojí startovní kartou a kartou na vrcholu balíčku. Hráč, který shodu objeví jako první, řekne jméno obrázku. Kartu si vezme a položí ji na svoji startovní kartu. Nyní všichni hráči hledají shodu mezi novou horní kartou prostřední hromádky a kartou na vrcholu své hromádky. Vítězí samozřejmě hráč, který má na konci ve své hromádce nejvíce karet. 2. Doprostřed stolu položte lícem nahoru jednu z karet. Ostatní karty si hráči rozdělí mezi sebe a vytvoří z nich hromádku před sebou (lícem nahoru). Nyní se všichni snaží postupně karty ze své hromádky přesunout na hromádku vytvářenou doprostřed stolu. 3. Nejzábavnější je varianta "Horká brambora", ve které vždy každý hráč dostane jednu kartu rubem nahoru. Kartu hráči drží v ruce a na signál ji všichni otoč lícem nahoru. Nyní se snaží kartu podstrčit některému soupeři tím, že najdou a pojmenují společný obrázek. Kartu ihned poté položí na soupeřovu. Hráč, kterému zbydou jako poslednímu všechny karty v ruce si je odloží stranou jako trestné body. 4. Doprostřed umístěte jednu kartu lícem nahoru. Každý hráč dostane po jendé kartě rubem nahoru. Všichni najendou svoji kartu otočí a položí před sebe. Nyní se všichni snaží získat co nejvíce otočených karet objevením obrázku shodného s kartou uprostřed stolu. Po rozebrání všech karet si hráči z balíčku vezmou další karty. 5. Poslední varianta se podobá první. Rozdílem je, že hráči nyní hledají shodný obrázek ne pro svoji horní kartu, ale pro kartu některého ze soupeřů. Při objevení shody, vrchní kartu z balíčku uprostřed dají na vrcholek hromádky právě tomuto soupeři. Na konci hry vítězí hráč, kterí má ve svém balíčku karet nejméně. Obsah:

55 kulatých karet, 5 karet s pravidly hry. Počet hráčů: 2-8 hráčů

Doba hraní: 5-10 min.

Věk hráčů: od 6 let

Společenská hra pro 2-8 hráčů, doporučený věk od 6 let. Dobble je postřehová společenská hra, která nabídne skvělou zábavu celé rodině. Hrát ji může 2 – 8 hráčů a zvládnou ji i děti od 6 let. Je to hra s velmi jednoduchými pravidly, která se naučíte opravdu během chvilky. Ve hře Dobble hledají hráči dvě kulaté karty se stejnými obrázky, ale rozhoduje předevší


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.