Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Společenské hry » Srovnání cen Pexi Evoluce-KONTINENTY rozšíření

Společenské hry

Pexi Evoluce-KONTINENTY rozšíření

Hodnocení: 1x
  • 4

Evoluce - Kontinenty je rozšíření zábavné hry přibližující principy evoluční ekologie názorným a strhujícím způsobem. V této hře staneš proti jednomu až třem soupeřům a tvým cílem bude vyšlechtit takového predátora, který bude odolnější a silnější než zvířecí bojovníci tvých soupeřů, a proto bude jediný, který ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pexi Evoluce-KONTINENTY rozšíření koupíte i tady

Specifikace Pexi Evoluce-KONTINENTY rozšíření

Kategorie Společenské hry
Výrobce PEXI
Nejnižší cena 170 Kč

Společenská desková hra EVOLUCE skýtá mnohá dobrodružství a legrace pro celou rodinu, díky nelítostnému zápasu o holou existenci a přežití v boji s nebezpečnými predátory. ... a dál?

Produkt Pexi Evoluce-KONTINENTY rozšíření

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


Pexi Evoluce-KONTINENTY rozšíření - parametry

Název produktu: Pexi Evoluce-KONTINENTY rozšíření
Výrobce: PEXI
Minimální cena: 170 Kč
Maximální cena: 277 Kč
Ušetríte až: 107 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Evoluce - Kontinenty je rozšíření zábavné hry přibližující principy evoluční ekologie názorným a strhujícím způsobem. V této hře staneš proti jednomu až třem soupeřům a tvým cílem bude vyšlechtit takového predátora, který bude odolnější a silnější než zvířecí bojovníci tvých soupeřů, a proto bude jediný, který přežije ostré okolní podmínky. Pozor! Vyhraje jen jeden! Můžeš jím být ty, jde o to se umět přizpůsobit a pečlivě zvážit rozdělení potravy v době nedostatku. Pokud se ti to nepodaří – tvůj druh vyhyne! Vše začíná v momentě, kdy do rukou dostáváš první kartu, která symbolizuje tvého prvního živočicha. Záleží na tobě, jaké rysy, schopnosti a dovednosti mu určíš. Můžeš se rozhodnout, že to bude sice malý, ale mrštný obojživelník podobný ještěrce, který v ohrožení ztrácí ocas, což mu umožňuje uniknout a staví jej to do výhody oproti jiným živočichům. Jindy může být výhodnější vsadit na obrovskou masožravou příšeru, která na své kořisti útočí silnými a ostrými tesáky. Každý živočišný druh má své slabé, ale i silné stránky a je jen na tobě, na kolik odhadneš soupeřovy trumfy a zda vsadíš na takové zvířecí schopnosti, které v drsném evolučním boji zvítězí. Hra EVOLUTION (Evoluce) byla oceněná jako Nejlepší stolní hra roku Igra goda 2010 a Nejlepší hra Tesera 2011, byla nominovaná na Toy Award Norimberk 2013. Hra obsahuje: 42 karet, 3 karty kontinentů, 4 děliče území, 24 žetonů, 1 kostku, pravidla v českém a slovenském jazyce. Jedná se o rozšíření, nelze hrát bez základní verze hry Evoluce - O původu druhů! Rozšíření společenské hry pro 2 - 6 hráčů, doba hraní 30 - 60 minut, doporučený věk od 12 let, vyrobeno v České republice. Společenskou hru Evoluce - Kontinenty mohou hrát minimálně 2 a maximálně 6 hráčů. Zajímavá hra je určena k rozšíření hry Evoluce - O původu druhů. Dobrodružství evoluce pokračuje! Nyní můžete získat nové schopnosti pro svoje tvory, díky nikdy nekončícímu vývoji. Jeden super kontinent Pangea se rozpadá. Dokážete zajistit přežití svých tvorů a využijete nové možnosti k jejich vývoji a rozšíření?Společenskou hru Evoluce - Kontinenty mohou hrát minimálně 2 a maximálně 6 hráčů. Zajímavá hra je určena k rozšíření hry Evoluce - O původu druhů. Dobrodružství evoluce pokračuje! Nyní můžete získat nové schopnosti pro svoje tvory, díky nikdy nekončícímu vývoji. Jeden super kontinent Pangea se rozpadá. Dokážete zajistit přežití svých tvorů a využijete nové možnosti k jejich vývoji a rozšíření? Pořiďte si společenskou hru, která bude bavit celou rodinu a rozšíří vám obzory!Vlastnosti hrynava 2. rozšíření základní hry EVOLUCE - O původu druhů 2. rozšíření hry Evoluce - O původu druhů mapuje možnosti živočichů po rozpadu prapůvodního kontinentu Pangea. Země se trhá, vznikají nová moře... dnes už víme, že toto hrozivé období tvorové na Zemi přežili. Ale vyzkoušejte si i Vy možnosti, která vám skýtají 2 nové kontinenty Laurasie a Gondwana a migrujte mezi moři a řekami. Poslední díl trilogie se před vámi otevírá! Kromě zcela mových karet ko


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.