Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petra Navrátilová, Kolektiv: Finanční gramotnost - učebnice

Učebnice/Odborná literatura

Petra Navrátilová, Kolektiv: Finanční gramotnost - učebnice

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice finanční gramotnosti. Zabývá se základními principy financí, funkcí peněz, druhy plateb, hospodařením domácnosti, bankami, finančními produkty apod. Publikace je celobarevná, plná cvičení, příkladů, názorných ukázek a obrázků. Titul vychází z aktualizovaného RVP Základní vzdělávání (platného od 1.9.2013). ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petra Navrátilová, Kolektiv: Finanční gramotnost - učebnice koupíte i tady

Specifikace Petra Navrátilová, Kolektiv: Finanční gramotnost - učebnice

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 112 Kč

2. vydání populární učebnice finanční gramotnosti. Doložka MŠMT v jednání.

Učebnice finanční gramotnosti. Zabývá se základními principy financí, funkcí peněz, druhy plateb, hospodařením domácnosti, bankami, finančními produkty apod. Publikace je celobarevná, plná cvičení, her, příkladů, názorných ukázek a obrázků.

Titul vychází z RVP Základního vzdělávání. Problematika financí je přímou součástí vzděláva­cích oborů Výchova k občanství a Člověk a svět práce. ... a dál?

Produkt Petra Navrátilová, Kolektiv: Finanční gramotnost - učebnice

Petra Navrátilová, Kolektiv: Finanční gramotnost - učebnice - parametry

Název produktu: Petra Navrátilová, Kolektiv: Finanční gramotnost - učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 112 Kč
Maximální cena: 177 Kč
Ušetríte až: 65 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice finanční gramotnosti. Zabývá se základními principy financí, funkcí peněz, druhy plateb, hospodařením domácnosti, bankami, finančními produkty apod. Publikace je celobarevná, plná cvičení, příkladů, názorných ukázek a obrázků. Titul vychází z aktualizovaného RVP Základní vzdělávání (platného od 1.9.2013). Problematika financí je přímou součástí vzděláva­cích oborů Výchova k občanství, Člověk a svět práce apod. Druhé vydání bylo podrobeno recenzentním a oponentním posudkům ze strany MŠMT a byly do něj zaneseny vznesené připomínky MŠMT, oponentů, učitelů i čtenářů. Jedná se tak o poměrně textově i obrazově odladěný materiál. Titul je tištěn na kvalitním křídovém papíře a nově je oproti prvnímu vydání vázán technologicky kvalitnější vazbou. Doložka MŠMT je v tuto chvíli před dokončením jednání o udělení - předpoklad udělení v září 2013. Petra Navrátilová; Michal JiříčekComputer Media 2013Kniha, čeština, 88 stran kniha, Finanční gramotnost Učebnice žáka, Petra Navrátilová, Computer Media


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.