Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petra Navrátilová, Kolektiv: Finanční gramotnost - učebnice

Učebnice/Odborná literatura

Petra Navrátilová, Kolektiv: Finanční gramotnost - učebnice

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice finanční gramotnosti. Zabývá se základními principy financí, funkcí peněz, druhy plateb, hospodařením domácnosti, bankami, finančními produkty apod. Publikace je celobarevná, plná cvičení, příkladů, názorných ukázek a obrázků. Titul vychází z aktualizovaného RVP Základní vzdělávání (platného od 1.9.2013). ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.02767

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petra Navrátilová, Kolektiv: Finanční gramotnost - učebnice koupíte i tady

Specifikace Petra Navrátilová, Kolektiv: Finanční gramotnost - učebnice

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 110 Kč

Učebnice finanční gramotnosti. Zabývá se základními principy financí, funkcí peněz, druhy plateb, hospodařením domácnosti, bankami, finančními produkty apod. Publikace je celobarevná, plná cvičení, her, příkladů, názorných ukázek a obrázků. ... a dál?

Produkt Petra Navrátilová, Kolektiv: Finanční gramotnost - učebnice

Petra Navrátilová, Kolektiv: Finanční gramotnost - učebnice - parametry

Název produktu: Petra Navrátilová, Kolektiv: Finanční gramotnost - učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 110 Kč
Maximální cena: 185 Kč
Ušetríte až: 75 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice finanční gramotnosti. Zabývá se základními principy financí, funkcí peněz, druhy plateb, hospodařením domácnosti, bankami, finančními produkty apod. Publikace je celobarevná, plná cvičení, příkladů, názorných ukázek a obrázků. Titul vychází z aktualizovaného RVP Základní vzdělávání (platného od 1.9.2013). Problematika financí je přímou součástí vzděláva­cích oborů Výchova k občanství, Člověk a svět práce apod. Druhé vydání bylo podrobeno recenzentním a oponentním posudkům ze strany MŠMT a byly do něj zaneseny vznesené připomínky MŠMT, oponentů, učitelů i čtenářů. Jedná se tak o poměrně textově i obrazově odladěný materiál. Titul je tištěn na kvalitním křídovém papíře a nově je oproti prvnímu vydání vázán technologicky kvalitnější vazbou. Doložka MŠMT je v tuto chvíli před dokončením jednání o udělení - předpoklad udělení v září 2013. Petra Navrátilová; Michal JiříčekComputer Media 2013Kniha, čeština, 88 stran kniha, Finanční gramotnost Učebnice žáka, Petra Navrátilová, Computer Media


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.