Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Válek: Klíčová rozhodnutí mezinárodních trestních tribunálů ve světle mezinárodního prá

Učebnice/Odborná literatura

Petr Válek: Klíčová rozhodnutí mezinárodních trestních tribunálů ve světle mezinárodního prá

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Autor : Petr Válek, Česká republika v roce 2009 po mnohaletém váhání ratifikovala Římský statut Mezinárodního trestního soudu, což přispělo k zájmu české veřejnosti o mezinárodní trestní soudnictví. Zatímco tento soud zatím k žádnému pravomocnému rozsudku nedospěl, Mezinárodní trestní tribunál pro bývalou Jugoslávii, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Petr Válek: Klíčová rozhodnutí mezinárodních trestních tribunálů ve světle mezinárodního prá

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 442 Kč

Publikace: Klíčová rozhodnutí mezinárodních trestních tribunálů ve svět - Válek Petr. Publikace: Klíčová rozhodnutí mezinárodních trestních tribunálů ve svět - Válek Petr. ... a dál?

Produkt Petr Válek: Klíčová rozhodnutí mezinárodních trestních tribunálů ve světle mezinárodního prá

Petr Válek: Klíčová rozhodnutí mezinárodních trestních tribunálů ve světle mezinárodního prá - parametry

Název produktu: Petr Válek: Klíčová rozhodnutí mezinárodních trestních tribunálů ve světle mezinárodního prá
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 442 Kč
Maximální cena: 452 Kč
Ušetríte až: 10 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Autor : Petr Válek, Česká republika v roce 2009 po mnohaletém váhání ratifikovala Římský statut Mezinárodního trestního soudu, což přispělo k zájmu české veřejnosti o mezinárodní trestní soudnictví. Zatímco tento soud zatím k žádnému pravomocnému rozsudku nedospěl, Mezinárodní trestní tribunál pro bývalou Jugoslávii, Mezinárodní trestní tribunál pro Rwandu a Zvláštní soud pro Sierra Leone po sobě zanechaly velké množství judikatury, ve které často není snadné se orientovat a která čeká na své vědecké zhodnocení. V této publikaci naleznete výběr klíčových rozhodnutí, ve kterých tyto tribunály nalézají mezinárodní obyčejové právo, vykládají psané prameny mezinárodního práva nebo ve kterých se pokoušejí mezinárodní právo dotvářet. Tato soudní rozhodnutí jsou zde podrobně rozebrána a kriticky zhodnocena ve světle současného mezinárodního práva. Jedná se tak o první monografii vydanou v České republice, která je zaměřena na „precedenty“ (case law) mezinárodních trestních tribunálů. Dále jsou zde uvedeny základní informace o výše zmíněných tribunálech a přiloženy jejich statuty. Předkládaná publikace je určena pro státní úředníky pohybující se v oblasti mezinárodního práva, právní poradce Armády České republiky, soudce, státní zástupce, odborníky z oblasti mezinárodních vztahů, novináře a akademickou obec, zejména pro studenty se zájmem o mezinárodní trestní právo. Druh sortimentu : Kniha, Klíčová rozhodnutí mezinárodních trestních tribunálů ve světle mezinárodního prá, Jazyk : Čeština, Počet stran : 240 Klíčová rozhodnutí mez. EPI46 - Edice: Beckova edice právní instituty - CH BECK - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu leskl Autor knihy Petr Válek, Vydavatelstvo C. H. Beck,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.