Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Petr Svobodný: Dějiny lékařství v českých zemích

Knihy

Petr Svobodný: Dějiny lékařství v českých zemích

Hodnocení: 1x
  • 4

Dějiny lékařství v českých zemích - Ludmila Hlaváčková, Petr Svobodný . Monografie představuje dějiny medicíny na území dnešní České republiky v širokém časovém i tématickém záběru. Zájemci z řad odborníků i laiků se mohou seznámit s tím, jaké zdravotní potíže pronásledovaly naše předky, jak proti nim bojovali, jak ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83847
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Svobodný: Dějiny lékařství v českých zemích koupíte i tady

Specifikace Petr Svobodný: Dějiny lékařství v českých zemích

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 517 Kč

Publikace: Dějiny lékařství v českých zemích - Ludmila Hlaváčková;Petr Svobodný. Monografie představuje dějiny medicíny na území dnešní České republiky v širokém časovém i tématickém záběru. Zájemci z řad odborníků i laiků se mohou seznámit s tím, jaké zdravotní potíže pronásledovaly naše předky, jak proti nim bojovali, jak byla organizována zdravotní péče, i s vývojem medicíny jako vědy. Proměny ve výskytu nemocí, postup profesionalizace a specializace osob zabývajících se léčením i rozvoj medicínských institucí » ... a dál?

Produkt Petr Svobodný: Dějiny lékařství v českých zemích

Petr Svobodný: Dějiny lékařství v českých zemích - parametry

Název produktu: Petr Svobodný: Dějiny lékařství v českých zemích
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 517 Kč
Maximální cena: 793 Kč
Ušetríte až: 276 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dějiny lékařství v českých zemích - Ludmila Hlaváčková, Petr Svobodný . Monografie představuje dějiny medicíny na území dnešní České republiky v širokém časovém i tématickém záběru. Zájemci z řad odborníků i laiků se mohou seznámit s tím, jaké zdravotní potíže pronásledovaly naše předky, jak proti nim bojovali, jak byla organizována zdravotní péče, i s vývojem medicíny jako vědy. Proměny ve výskytu nemocí, postup profesionalizace a specializace osob zabývajících se léčením i rozvoj medicínských institucí a disciplín se všemi peripetiemi budou sledovat v širším kontextu sociálních dějin našich zemí a současně na pozadí vývoje světové medicíny. Nedílnou součástí publikace je podrobný soupis literatury a bohatý obrazový doprovod. Dějiny lékařství v českých zemích - Ludmila Hlaváčková, Petr Svobodný od nakladatelství Triton v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Monografie se zabývá vývojem lékařství v českých zemích od pravěku až po současnost. Počet stran: 247. Výborný stav, pravý dolní růžek obálky je maličko poškozený.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.