Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Šulc, Libor Drobný: Pravopis přídavných jmen a zájmen - Cvičení z české gramatiky - 5. vydání

Učebnice/Odborná literatura

Petr Šulc, Libor Drobný: Pravopis přídavných jmen a zájmen - Cvičení z české gramatiky - 5. vydání

Hodnocení: 1x
  • 4

Látka prvního stupně ZŠ je nejen mimořádně obtížná, ale i stěžejní pro zvládnutí českého jazyka. Tato publikace vám pomůže procvičit si veškerá úskalí a obtížné gramatické jevy naší mateřštiny, jako jsou skloňování, stupňování či vzory.Je vhodná nejen pro žáky ZŠ, ale též pro budoucí středoškoláky, pro něž je vhodnou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.33
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Petr Šulc, Libor Drobný: Pravopis přídavných jmen a zájmen - Cvičení z české gramatiky - 5. vydání

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 58 Kč

Anotace: Látka prvního stupně ZŠ je nejen mimořádně obtížná, ale i stěžejní pro zvládnutí českého jazyka. To je důvod, proč jsme vybrali tituly s relativně úzkým zaměřením. Cvičebnice této ediční řady jsou především určeny pro domácí přípravu. Žák se tak bez zbytečného stresu může seznámit s pravopisem i méně známých slov nebo větných spojení. ... a dál?

Produkt Petr Šulc, Libor Drobný: Pravopis přídavných jmen a zájmen - Cvičení z české gramatiky - 5. vydání

Petr Šulc, Libor Drobný: Pravopis přídavných jmen a zájmen - Cvičení z české gramatiky - 5. vydání - parametry

Název produktu: Petr Šulc, Libor Drobný: Pravopis přídavných jmen a zájmen - Cvičení z české gramatiky - 5. vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 58 Kč
Maximální cena: 79 Kč
Ušetríte až: 21 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Látka prvního stupně ZŠ je nejen mimořádně obtížná, ale i stěžejní pro zvládnutí českého jazyka. Tato publikace vám pomůže procvičit si veškerá úskalí a obtížné gramatické jevy naší mateřštiny, jako jsou skloňování, stupňování či vzory.Je vhodná nejen pro žáky ZŠ, ale též pro budoucí středoškoláky, pro něž je vhodnou pomůckou při přípravě na zkoušky na střední školu.Žáci a studenti si zde procvičí správnost psaní méně známých nebo dokonce i některých cizích slov. Součástí knížky jsou klíč ke cvičením a přehledné tabulky k opakování látky. Látka prvního stupně ZŠ je nejen mimořádně obtížná, ale i stěžejní pro zvládnutí českého jazyka. To je důvod, proč jsme vybrali tituly s relativně úzkým zaměřením. Cvičebnice této ediční řady jsou především určeny pro domácí přípravu. Žák se tak bez zbytečného stresu může seznámit s pravopisem i méně známých slov nebo větných spojení. Pravopis přídavných jmen a zájmen - Petr Šulc od authora Petr Šulc a nakladatelství v kategorii Učebnice za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.