Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Průcha: Správní řád

Učebnice/Odborná literatura

Petr Průcha: Správní řád

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Správní řád s poznámkami a judikaturou - Petr Průcha. Nejnovější vydání správního řádu je zpracováno podle právního stavu k 1. 1. 2013. Jednotlivá ustanovení zákona jsou opatřena podrobnými výkladovými poznámkami a tam, kde je to instruktivní, jsou doplněna i důvodovou zprávou. Poznámky jsou pojaty jako ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77927

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Petr Průcha: Správní řád

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 603 Kč

Vydání správního řádu je zpracováno podle právního stavu k 1. 1. 2013. Jednotlivá ustanovení zákona jsou opatřena podrobnými výkladovými poznámkami a tam, kde je to instruktivní, jsou doplněna i d ... a dál?

Produkt Petr Průcha: Správní řád

Petr Průcha: Správní řád - parametry

Název produktu: Petr Průcha: Správní řád
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 603 Kč
Maximální cena: 640 Kč
Ušetríte až: 37 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Správní řád s poznámkami a judikaturou - Petr Průcha. Nejnovější vydání správního řádu je zpracováno podle právního stavu k 1. 1. 2013. Jednotlivá ustanovení zákona jsou opatřena podrobnými výkladovými poznámkami a tam, kde je to instruktivní, jsou doplněna i důvodovou zprávou. Poznámky jsou pojaty jako koncentrovanější výkladový pohled na obsah úpravy ve správním řádu, což čtenáři umožní pohotovější orientaci ve správním řádu. Významnou součástí výkladu jsou citace z právních vět soudní judikatury a také ze závěrů poradního sboru ministra vnitra ke správnímu řádu. Uživatelskou vlídnost zvyšuje věcný rejstřík. Kniha je určena především úředníkům veřejné správy, zdrojem informací však může být i pro ostatní osoby, které se dostávají do režimů upravených správním řádem tzv. na "druhé straně", jakož i pro jejich zástupce. Publikace: Správní řád s poznámkami a judikaturou - Petr Průcha. Petr Průchas poznamkami a judikaturouLegesKniha, čeština, 464 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.