Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Průcha: Správní řád s poznámkami a judikaturou

Učebnice/Odborná literatura

Petr Průcha: Správní řád s poznámkami a judikaturou

Hodnocení: 1x
  • 4

Druhé upravené a doplněné vydání publikace je zpracováno podle právního stavu k 1. 5. 2015. Reflektuje novelizace správního řádu (zákonem č. 303/2013 Sb. a zákonem č. 250/2014 Sb.) a uvádí novou judikaturu, která byla rozšířena či obohacena o další zajímavé právní názory. Jednotlivá ustanovení zákona jsou opatřena ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.95068
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Správní řád s poznámkam..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Průcha: Správní řád s poznámkami a judikaturou koupíte i tady

Specifikace Petr Průcha: Správní řád s poznámkami a judikaturou

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 478 Kč

Kniha – autor Petr Průcha, 496 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Druhé upravené a doplněné vydání publikace je zpracováno podle právního stavu k 1. 5. 2015. Reflektuje novelizace správního řádu (zákonem č. 303/2013 Sb. a zákonem č. 250/2014 Sb.) a uvádí novou judikaturu, která byla rozšířena či obohacena o další zajímavé právní názory. Jednotlivá ustanovení zákona jsou opatřena podrobnými výkladovými poznámkami a tam, kde je to instruktivní, jsou doplněna i důvodovou zprávou. Poznámky jsou pojaty jako » ... a dál?

Produkt Petr Průcha: Správní řád s poznámkami a judikaturou

Petr Průcha: Správní řád s poznámkami a judikaturou - parametry

Název produktu: Petr Průcha: Správní řád s poznámkami a judikaturou
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 478 Kč
Maximální cena: 892 Kč
Ušetríte až: 414 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Druhé upravené a doplněné vydání publikace je zpracováno podle právního stavu k 1. 5. 2015. Reflektuje novelizace správního řádu (zákonem č. 303/2013 Sb. a zákonem č. 250/2014 Sb.) a uvádí novou judikaturu, která byla rozšířena či obohacena o další zajímavé právní názory. Jednotlivá ustanovení zákona jsou opatřena podrobnými výkladovými poznámkami a tam, kde je to instruktivní, jsou doplněna i důvodovou zprávou. Poznámky jsou pojaty jako koncentrovanější výkladový pohled na obsah úpravy ve správním řádu, což čtenáři umožní pohotovější orientaci ve správním řádu. Významnou součástí výkladu jsou citace z právních vět soudní judikatury a také ze závěrů poradního sboru ministra vnitra ke správnímu řádu. Do druhého vydání bylo zařazeno přibližně sto nových pramenů judikatury a dvacet pět závěrů poradního sboru. Uživatelskou vlídnost zvyšuje věcný rejstřík. Kniha je určena především úředníkům veřejné správy, zdrojem informací však může být i pro ostatní osoby, které se dostávají do režimů upravených správním řádem tzv. na „druhé straně“, jakož i pro jejich zástupce. Prof. JUDr. Petr Průcha, CSc. po absolvování studia na PrF UJEP v Brně (dnešní Masarykova univerzita) v letech 1976 až 2003 vyučoval na této fakultě správní právo, od roku 1990 zastával pozici vedoucího katedry správní vědy, správního práva a finančního práva. Dodnes na této fakultě pedagogicky působí. V devadesátých letech byl členem Legislativní rady vlády České republiky. Od července 2003 je soudcem Nejvyššího správního soudu. Působí v jeho sociálně-správním kolegiu, přičemž se převážně orientuje na všeobecnou veřejnou správu.

Podtitul: 2. aktualizované a doplněné vydáníAutor: Petr PrůchaEdice: KomentátorRok vydání: 2015Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-7502-051-2Počet stran: 496Rozměry: 208,0 x 148,0 x 28,0


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.