Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Pelech: Zdanění mezd, platů v roce 2014

Učebnice/Odborná literatura

Petr Pelech: Zdanění mezd, platů v roce 2014

Hodnocení: 1x
  • 4

Zdanění mezd, platů a ostatních příjmů ze závislé činnosti v roce 2014 - Petr Pelech. Publikace obsahuje podrobný výklad ustanovení zákona o daních z příjmů a navazujících ustanovení právních předpisů dotýkajících se přímo či nepřímo procesu výpočtu měsíčních daňových záloh a měsíčních bonusů na děti v roce 2014. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83794

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Petr Pelech: Zdanění mezd, platů v roce 2014

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 288 Kč

Publikace: Zdanění mezd, platů a ostatních příjmů ze závislé činnosti v roce 2014 - Petr Pelech. 22. aktualizované vydání Publikace obsahuje podrobný výklad ustanovení zákona o daních z příjmů a navazujících ustanovení právních předpisů dotýkajících se přímo či nepřímo procesu výpočtu měsíčních daňových záloh a měsíčních bonusů na děti v roce 2014. Novinky pro rok 2014 Výklad zdůrazňuje rozdíly oproti postupu v roce 2013 vyplývající z řady změn v zákoně i navazujících ustanoveních. Jde jednak o úpravy v návaznosti » ... a dál?

Produkt Petr Pelech: Zdanění mezd, platů v roce 2014

Petr Pelech: Zdanění mezd, platů v roce 2014 - parametry

Název produktu: Petr Pelech: Zdanění mezd, platů v roce 2014
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 288 Kč
Maximální cena: 288 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zdanění mezd, platů a ostatních příjmů ze závislé činnosti v roce 2014 - Petr Pelech. Publikace obsahuje podrobný výklad ustanovení zákona o daních z příjmů a navazujících ustanovení právních předpisů dotýkajících se přímo či nepřímo procesu výpočtu měsíčních daňových záloh a měsíčních bonusů na děti v roce 2014. Novinky pro rok 2014. Výklad zdůrazňuje rozdíly oproti postupu v roce 2013 vyplývající z řady změn v zákoně i navazujících ustanoveních. Jde jednak o úpravy v návaznosti na nabytí účinnosti nového občanského zákoníku a dále zejména o změny vyplývající z budoucího záměru zavedení jednoho inkasního místa (JIM) včetně zahrnutí daně darovací do daní z příjmů a dílčích úprav ve vazbě na pojistné zákony. Novela zákona k 1. 1. 2014 se proto často označuje jako první fáze zavedení JIM. Zdanění příjmů od A do Z. Publikace srozumitelně a přesně objasňuje proces počínající výpočtem základu daně (zatím stále superhrubé mzdy), měsíční daňové zálohy nebo bonusu a končící odvodem správci daně a procesem vyúčtování, sestavení příloh a výkazů. Objasňuje též nové pojetí konečné srážkové daně z odměn na dohodu i z honorářů. Dále obsahuje odpovědi na nejčastější nové dotazy čtenářů a účastníků odborných seminářů. Upozorňuje na změny pro rok 2014 a 2015. Dotýká se i problematiky budoucího ročního zúčtování daňových záloh v roce 2015 za rok 2014 podle znění zákona platného na počátku roku 2014 a zmiňuje se i o procesním řešení některých situací podle daňového řádu. Zdanění mezd, platů a ostatních příjmů ze závislé činnosti v roce 2014 - Petr Pelech od nakladatelství Anag v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Petr PelechA ostatních příjmů ze závislé činnosti v roce 2014ANAG 2014, edice DaněKniha, čeština, 344 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.