Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Cizojazyčné knihy » Srovnání cen Petr Nikl: Zá hádky

Cizojazyčné knihy

Petr Nikl: Zá hádky

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Petr Nikl si rád hraje a hravost prostupuje vším, co dělá. A hrát si budete i vy! V knize si sami vytvoříte příběh podle svého, a dokonce dáte podobu záhadné bytosti uprostřed knihy. Záhádky jsou stejně jako tituly předešlé přímo určeny k tomu, aby rozechvěly obrazotvornost dětí i dospělých. Ocenění knihy Zlatá stuha ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67

Jaké má kniha
Zá hádky
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Nikl: Zá hádky koupíte i tady

Specifikace Petr Nikl: Zá hádky

Kategorie Cizojazyčné knihy
Nejnižší cena 390 Kč

Petr Nikl si rád hraje a hravost prostupuje vším, co dělá. A hrát si budete i vy! V knize si sami vytvoříte příběh podle svého, a dokonce dáte podobu záhadné bytosti uprostřed knihy. Záhádky, stejně jako tituly předešlé, jsou přímo určeny k tomu, aby rozechvěly obrazotvornost malých i dospělých dětí. ... a dál?

Produkt Petr Nikl: Zá hádky

Petr Nikl: Zá hádky - parametry

Název produktu: Petr Nikl: Zá hádky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 390 Kč
Maximální cena: 598 Kč
Ušetríte až: 208 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Petr Nikl si rád hraje a hravost prostupuje vším, co dělá. A hrát si budete i vy! V knize si sami vytvoříte příběh podle svého, a dokonce dáte podobu záhadné bytosti uprostřed knihy. Záhádky jsou stejně jako tituly předešlé přímo určeny k tomu, aby rozechvěly obrazotvornost dětí i dospělých. Ocenění knihy Zlatá stuha IBBY 2007: krásná kniha jako celek MAGNESIA LITERA za dětskou knihu 2008: Kniha roku Nejkrásnější kniha ČR 2008: 1. místo Nejkrásnější kniha LIBRI OLOMOUC 2007 – 2. Místo Informace o knize vázaná 72 stran rozměry: 23.7 x 27.6 cm nakladatelství Meander Skibiho knihovnička Ahoj, vítám tě do své nové knihovničky, do které jsem pro tebe vybral jen ty opravdu nejpovedenější knížky, které by ti určitě neměly uniknout. Ručím za ně svou medvědí tlapou. S každou z nich se můžeš stulit doma do křesílka a ponořit se do podivuhodných příběhů na jejích stránkách. Můžeš si vybrat tu, která tě okouzlí na první pohled. Anebo tu, která sice vypadá příliš tlustá nebo tenká nebo snad příliš obyčejná.

Jedno ti můžu slíbit – každá má své tajemství, které stojí za to objevit. Hezké čtení přeje medvídek Skibi Publikace: A Fairy Tale about a wee fish named Rybitinka - Petr Nikl. Mimořádná literární prvotina - poetická pohádka známého výtvarníka

o malé rybce, která bojuje za záchranu Obřího moře. Místy

veršovaná, hravá metafora na téma tolerance mezi lidmi je určena

nejen dětem. Petr Nikl knihu napsal, ilustroval i graficky upravil,

přičemž všechny složky vzájemně násobí svůj účinek. Originální

barevné mezzotinty evokují pohádkovou atmosféruv Obřím moři.

Anglické vydání. Publikace: A Fairy Tale about a wee fish named Rybitinka - Petr Nikl.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.