Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Mazouch: Lidský kapitál

Učebnice/Odborná literatura

Petr Mazouch: Lidský kapitál

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Lidský kapitál. Měření, souvislosti, prognózy - Fischer Jakub;Mazouch Petr. Lidský kapitál je nedílnou součástí moderního pojetí ekonomie. Již více než padesát let existuje definice, která posouvá pojetí lidského kapitálu od pohledu jednotkového výkonu člověka stejného pro všechny osoby k pohledu zcela ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Mazouch: Lidský kapitál koupíte i tady

Specifikace Petr Mazouch: Lidský kapitál

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 254 Kč

Lidský kapitál je nedílnou součástí moderního pojetí ekonomie. Již více než padesát let existuje definice, která posouvá pojetí lidského kapitálu od pohledu jednotkového výkonu člověka stejného pro vš ... a dál?

Produkt Petr Mazouch: Lidský kapitál

Petr Mazouch: Lidský kapitál - parametry

Název produktu: Petr Mazouch: Lidský kapitál
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 254 Kč
Maximální cena: 309 Kč
Ušetríte až: 55 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Lidský kapitál. Měření, souvislosti, prognózy - Fischer Jakub;Mazouch Petr. Lidský kapitál je nedílnou součástí moderního pojetí ekonomie. Již více než padesát let existuje definice, která posouvá pojetí lidského kapitálu od pohledu jednotkového výkonu člověka stejného pro všechny osoby k pohledu zcela odlišnému, který kromě kvantitativního vyjádření přihlíží i k vyjádření kvalitativnímu.V současnosti se do popředí sociálně ekonomických analýz dostávají pojmy jako udržitelný rozvoj, blahobyt společnosti, životní úroveň, kvalita života či vzdělanost společnosti na straně jedné, ale i nutnost změn ve vzdělávacím systému či řešení postupného stárnutí populace a jeho dopadů na zdravotní, sociální a ekonomický systém na straně druhé. Ve většině těchto analýz je přitom potřeba přihlédnout ke změnám v oblasti lidského kapitálu. Co však lidským kapitálem vlastně rozumíme? Jakým způsobem můžeme v praxi jeho velikost odhadnout? Jak bude vypadat vývoj lidského kapitálu v nejbližší i vzdálené budoucnosti? Co je třeba změnit v české vzdělávací soustavě? Odpovědi nejen na výše uvedené otázky hledají autoři v předkládané knize na pomezí demografie a ekonomické statistiky.Kniha obsahuje komplexní zhodnocení vlivu rozvoje lidského kapitálu. Publikace je určena čtenářům z odborné i laické veřejnosti, kteří mají zájem o problematiku rozvoje české společnosti, tvůrcům hospodářských a sociálních politik, analytikům, akademickým pracovníkům a v neposlední řadě studentům. Publikace: Lidský kapitál. Měření, souvislosti, prognózy - Fischer Jakub;Mazouch Petr. Petr Mazouch; Jakub FischerMěření, souvislosti, prognózyC.H.BECK 2011, edice Beckova edice ekonomieKniha, čeština, 116 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.