Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Petr Kupka: Přehled matematiky pro ZŠ

Knihy

Petr Kupka: Přehled matematiky pro ZŠ

Hodnocení: 1x
  • 4

Přehled matematiky pro ZŠ - neuveden Přehled matematiky pro ZŠ Přehledně zpracované učivo základní školy - od základních početních výkonů až po geometrii a statistiku. převodní tabulka jednotek 5 slovních a 7 konstrukčních úloh 70 grafů, nákresů a tabulek navíc tabulky vzorců v geometrii •Kapitoly: Matematika jako ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Přehled matematiky pro ZŠ
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Kupka: Přehled matematiky pro ZŠ koupíte i tady

Specifikace Petr Kupka: Přehled matematiky pro ZŠ

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 28 Kč

Přehledně zpracované učivo základní školy - od základních početních výkonů až po geometrii a statistiku. Přehled mimo jiné obsahuje převodní tabulku jednotek, 5 slovních a 7 konstrukčních úloh, 70 gra ... a dál?

Produkt Petr Kupka: Přehled matematiky pro ZŠ

Petr Kupka: Přehled matematiky pro ZŠ - parametry

Název produktu: Petr Kupka: Přehled matematiky pro ZŠ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 28 Kč
Maximální cena: 49 Kč
Ušetríte až: 21 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Přehled matematiky pro ZŠ - neuveden Přehled matematiky pro ZŠ Přehledně zpracované učivo základní školy - od základních početních výkonů až po geometrii a statistiku. převodní tabulka jednotek 5 slovních a 7 konstrukčních úloh 70 grafů, nákresů a tabulek navíc tabulky vzorců v geometrii
  • Kapitoly: Matematika jako věda, Aritmetika - Čísla a početní výkony, Celá čísla, Dělitelnost přirozených čísel, Zlomky, Poměr, Úměra, Procenta, Úrok, Umocňování a odmocňování, Desetinná čísla; Algebra - Mocniny, Mnohočleny, Zlomky, Rovnice, Nerovnice, Slovní úlohy, Funkce; Geometrie - Značky, Rovinný úhel, Trojúhelník, Čtyřúhelník, Pravidelný n-úhelník, Kruh, Kružnice, Shodnost, Podobnost, Konstrukční úlohy, Obvody a obsahy rovinných útvarů, Povrchy a objemy prostorových útvarů, Převody jednotek; Statistika, Řecká abeceda z kategorie Knihy | Učebnice | Přehledy a výukové pomůcky | Přírodní vědy od Kupka naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Přehledně zpracované učivo základní školy - od základních početních výkonů až po geometrii a statistiku.

    Přehled mimo jiné obsahuje převodní tabulku jednotek, 5 slovních a 7 konstrukčních úloh, 70 grafů, nákresů a tabulek, řeckou abecedu.Rok vydání: 2014Vazba: Volné listyISBN: 978-80-87020-89-0Počet stran: 2Rozměry: 214,0 x 152,0 x 3,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.