Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Křepelka: Hormonální antikoncepce

Učebnice/Odborná literatura

Petr Křepelka: Hormonální antikoncepce

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Hormonální antikoncepce – zásady bezpečné praxe - Petr Křepelka . Hormonální antikoncepce představuje nejefektivnější metodu plánovaného rodičovství a v České republice zároveň i metodu nejčastěji užívanou. Tuto antikoncepční metodu využívá vysoký počet žen různého věku – od pubertálního do perimenopauzálního období ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89203
skladem

Jaké má kniha
Hormonální antikoncepce
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Křepelka: Hormonální antikoncepce koupíte i tady

Specifikace Petr Křepelka: Hormonální antikoncepce

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 325 Kč

Kniha se snaží poskytnout informace lékařům, kteří jsou v rámci své specializace (gynekologie a porodnictví, vnitřní lékařství, dětské lékařství, endokrinologie, aj.) konfrontováni se skutečností, že jejich pacientka již užívá hormonální antikoncepci ... ... a dál?

Produkt Petr Křepelka: Hormonální antikoncepce

Petr Křepelka: Hormonální antikoncepce - parametry

Název produktu: Petr Křepelka: Hormonální antikoncepce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 325 Kč
Maximální cena: 440 Kč
Ušetríte až: 115 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Hormonální antikoncepce – zásady bezpečné praxe - Petr Křepelka . Hormonální antikoncepce představuje nejefektivnější metodu plánovaného rodičovství a v České republice zároveň i metodu nejčastěji užívanou. Tuto antikoncepční metodu využívá vysoký počet žen různého věku – od pubertálního do perimenopauzálního období – a tato skutečnost otevírá klinický problém rizikových uživatelek. Jaká jsou skutečná rizika hormonální antikoncepce a v jakých případech se jedná o nepodložené mýty? Odpověď hledá literární přehled na téma hormonální antikoncepce ve specifických klinických situacích (antikoncepce u adolescentních dívek, antikoncepce v klimakteriu, antikoncepce a kardiovaskulární morbidita, antikoncepce a nádorová onemocnění). Součástí přehledu je i reflexe pozitivních nekontracepčních účinků hormonální antikoncepce (hyperandrogenní stavy, nádorová prevence, menoragie, na cyklus vázané obtíže). Kniha se snaží poskytnout informace lékařům, kteří jsou v rámci své specializace (gynekologie a porodnictví, vnitřní lékařství, dětské lékařství, endokrinologie, aj.) konfrontováni se skutečností, že jejich pacientka již užívá hormonální antikoncepci, nebo se mají kvalifikovaně vyjádřit k bezpečnosti podávání antikoncepce. Nejde o to, podat hormonální antikoncepci každé ženě. Je potřeba dodržet kontraindikace, neboť jejich překročení by poškodilo nejen ženu, ale i metodu jako takovou. Jaké výhody, ale i rizika hormonální antikoncepce může v dané situaci představovat? Odpovědi na tyto otázky reflektují vědecké důkazy, kterými současná medicína disponuje. Kniha předkládá návod k užití, klíč k určení či – chcete-li – antikoncepční kuchařku. Hormonální antikoncepce – zásady bezpečné praxe - Petr Křepelka od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.