Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Petr Kozák: Účty dvora prince Zikmunda Jagellonského

Knihy naučná literatura

Petr Kozák: Účty dvora prince Zikmunda Jagellonského

Hodnocení: 1x
  • 5

Účty dvora prince Zikmunda Jagellonského – vévody hlohovského a opavského, nejvyššího hejtmana Slezska a Lužic, z let (1493) 1500–1507 - Petr Kozák. Kritická edice pramene, provázená úvodní studí a rejstříky. Kralevic Zikmund (pozdější polsko-litevský vládce Zikmund I. Starý) pobýval v letech 1498–1506 na pozvání ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.76193

Jaké má kniha
Účty dvora prince Zikmu..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Kozák: Účty dvora prince Zikmunda Jagellonského koupíte i tady

Specifikace Petr Kozák: Účty dvora prince Zikmunda Jagellonského

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 355 Kč

Kritická edice pramene, provázená úvodní studí a rejstříky. Kralevic Zikmund (pozdější polsko-litevský vládce Zikmund I. Starý) pobýval v letech 1498–1506 na pozvání bratra Vladislava mimo jiné též v ... a dál?

Produkt Petr Kozák: Účty dvora prince Zikmunda Jagellonského

Petr Kozák: Účty dvora prince Zikmunda Jagellonského - parametry

Název produktu: Petr Kozák: Účty dvora prince Zikmunda Jagellonského
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 355 Kč
Maximální cena: 449 Kč
Ušetríte až: 94 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Účty dvora prince Zikmunda Jagellonského – vévody hlohovského a opavského, nejvyššího hejtmana Slezska a Lužic, z let (1493) 1500–1507 - Petr Kozák. Kritická edice pramene, provázená úvodní studí a rejstříky. Kralevic Zikmund (pozdější polsko-litevský vládce Zikmund I. Starý) pobýval v letech 1498–1506 na pozvání bratra Vladislava mimo jiné též v českých zemích a stal se z jeho milosti knížetem hlohovským, opavským a nakonec, od roku 1504, místodržícím ve Slezsku a v Lužicích. V úplnosti dochované knihy účtů svým geografickým záběrem pokrývají oblasti Uher, Slezska, Lužic, Moravy, Malopolska a Velkopolska. Pramen je jedinečným zdrojem informací z oblasti kulturních, sociálních, hospodářských i politických dějin a jeho vydání bylo podpořeno Grantovou agenturou ČR. Účty dvora prince Zikmunda Jagellonského – vévody hlohovského a opavského, nejvyššího hejtmana Slezska a Lužic, z let (1493) 1500–1507 - Petr Kozák od nakladatelství Scriptorium v kategorii Historie a military | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.