Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Petr Klučina, Pavol Pevný: Zbroj

Knihy osobnosti a fakta

Petr Klučina, Pavol Pevný: Zbroj

Hodnocení: 1x
  • 4

Zbroj - Petr Klučina, Pavol Pevný Publikace Ottova encyklopedie Zbroj podává ucelený přehled vývoje ochranné zbroje od nejstarších dob až do 20. století. Autory jsou Petr Klučina a Pavol Pevný. Zachycuje jednotlivé součásti zbroje - ochranné odění, přilbu a štít - a sleduje jejich proměny podnícené zdokonalováním ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Zbroj
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Klučina, Pavol Pevný: Zbroj koupíte i tady

Specifikace Petr Klučina, Pavol Pevný: Zbroj

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 238 Kč

Publikace Ottova encyklopedie Zbroj podává ucelený přehled vývoje ochranné zbroje od nejstarších dob až do 20. století. Autory jsou Petr Klučina a Pavol Pevný. Zachycuje jednotlivé součásti zbroje - ochranné odění, přilbu a štít - a sleduje jejich proměny podnícené zdokonalováním útočných zbraní, pokrokem výrobních technologií či příchodem nových materiálů. Těžiště její pozornosti sice leží v západní Evropě, kde působily věhlasné platnéřské školy, ale podrobně se věnuje rovněž dalším kulturním okruhům (zejm. » ... a dál?

Produkt Petr Klučina, Pavol Pevný: Zbroj

Petr Klučina, Pavol Pevný: Zbroj - parametry

Název produktu: Petr Klučina, Pavol Pevný: Zbroj
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 238 Kč
Maximální cena: 719 Kč
Ušetríte až: 481 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zbroj - Petr Klučina, Pavol Pevný Publikace Ottova encyklopedie Zbroj podává ucelený přehled vývoje ochranné zbroje od nejstarších dob až do 20. století. Autory jsou Petr Klučina a Pavol Pevný. Zachycuje jednotlivé součásti zbroje - ochranné odění, přilbu a štít - a sleduje jejich proměny podnícené zdokonalováním útočných zbraní, pokrokem výrobních technologií či příchodem nových materiálů. Těžiště její pozornosti sice leží v západní Evropě, kde působily věhlasné platnéřské školy, ale podrobně se věnuje rovněž dalším kulturním okruhům (zejm. východoevropskému, arabskému, indickému, čínskému a japonskému) . Nedílnou součástí publikace jsou jedinečné malby a další obrazový materiál, jež dokonale znázorňují všechny důležité vývojové typy i slavné konkrétní artefakty. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Encyklopedie | Věda a technika | Válečná a vojenská technika | Zbraně od Ottovo nakladatelství naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! CD s deseti písničkami nazpívanými na jméno vašeho dítěte. V každé ze superpísniček je jméno obdarovaného zmíněno alespoň třikrát. Spolu s personalizovanou pohádkou o Žabím princi, která je bonusem tohoto CD, to je nejoriginálnější dárek pro děti od jednoho roku do pěti let. K dispozici máme 64 nejčastejších jmen.


Přidat recenzi pro Petr Klučina, Pavol Pevný: Zbroj

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.