Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Husar: Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Všeobecný přehled - 4-letá gymnázia a odborné školy

Učebnice/Odborná literatura

Petr Husar: Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Všeobecný přehled - 4-letá gymnázia a odborné školy

Hodnocení: 10x
  • 3.6

Publikace: Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Všeobecný přehled - 8-letá gymnázia - Eislerová J.;Eisler J.;Šplíchal A.. Chcete se dostat na 8leté gymnázium nebo odbornou školu? Tato publikace vám pomůže připravit se na přijímací zkoušky. V testech z literatury, dějepisu, zeměpisu, přírodovědy nebo při řešení ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Příprava na přijímací z..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Husar: Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Všeobecný přehled - 4-letá gymnázia a odborné školy koupíte i tady

Specifikace Petr Husar: Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Všeobecný přehled - 4-letá gymnázia a odborné školy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 103 Kč

Chcete se dostat na 8leté gymnázium nebo odbornou školu? Tato publikace vám pomůže připravit se na přijímací zkoušky. V testech z literatury, dějepisu, zeměpisu, přírodovědy nebo při řešení nezvyklý ... a dál?

Produkt Petr Husar: Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Všeobecný přehled - 4-letá gymnázia a odborné školy

Petr Husar: Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Všeobecný přehled - 4-letá gymnázia a odborné školy - parametry

Název produktu: Petr Husar: Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Všeobecný přehled - 4-letá gymnázia a odborné školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 103 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 46 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.6 bodů z 5
Počet hodnocení: 10 x
Hodnocení:
  • 3.6
Podrobný popis:

Publikace: Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Všeobecný přehled - 8-letá gymnázia - Eislerová J.;Eisler J.;Šplíchal A.. Chcete se dostat na 8leté gymnázium nebo odbornou školu? Tato publikace vám pomůže připravit se na přijímací zkoušky. V testech z literatury, dějepisu, zeměpisu, přírodovědy nebo při řešení nezvyklých matematických úloh či hádanek si ověříte svůj všeobecný přehled. Po kontrole správného řešení zjistíte, co vám jde a co byste si měli ještě zopakovat. Při přijímacích zkouškách vás pak už nic nezaskočí. Hodně štěstí! Publikace: Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Všeobecný přehled - 8-letá gymnázia - Eislerová J.;Eisler J.;Šplíchal A.. Chcete se dostat na střední školu? Vyzkoušejte si přijímací zkoušky ze všeobecného přehledu nanečisto! S novou cvičebnicí, která obsahuje množství úloh ze všech oblastí, získáte sebedůvěru a u přijímaček se pak nenecháte vyvést z míry. Všechny úlohy jsou doplněny správným řešením.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.