MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Petr Fořt: Tak co mám jíst?

Knihy naučná literatura

Petr Fořt: Tak co mám jíst?

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788024714592

RNDr. Petr Fořt, CSc. je uznávaný odborník na výživu. Během celé kariéry se věnuje studiu lékařských oborů - biochemii, imunochemii, fyziologii a dietologii. Jeho praxe je založena na výživovém poradenství, spolupracoval řadu let s našimi vrcholovými sportovci. Tato publikace vznikla vedle jeho dalších děl jako ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86364
skladem

Jaké má kniha
Tak co mám jíst?
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Petr Fořt: Tak co mám jíst?

Čerstvá hodnocení Petr Fořt: Tak co mám jíst?

  • 5

da80, 25. listopadu 2015

Velmi podrobná a seriozní knížka o tom co jíst. A není to žádný překlad americké knihy. Autor je čech, navíc fundovaný odborník a své doporučení také v nových knihách aktualizuje podle nových výzkumů. Takže pokud se chcete spolehnout na kvalitní rady ohledně výživy, tak čtěte Fořta!


Specifikace Petr Fořt: Tak co mám jíst?

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 322 Kč

Zamýšlíte se nad svým zdravím a stravou, kterou si každý den připravujete? V tom případě je publikace známého odborníka na zdravou výživu RNDr. Petra Fořta, CSc. určená právě vám. Přináší totiž vyčerpávající a cenné informace o racionální výživě a různých „léčebných a redukčních dietáchh". Nevyhýbá se ani alternativním výživovým stylům či tématu obezity. Dozvíte se, jaká je metabolická typologie, které potraviny jsou zdraví prospěšné a které naopak přinejmenším sporné. Značný prostor je věnován i problematice » ... a dál?

Produkt Petr Fořt: Tak co mám jíst?

Petr Fořt: Tak co mám jíst? - parametry

Název produktu: Petr Fořt: Tak co mám jíst?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 322 Kč
Maximální cena: 386 Kč
Ušetríte až: 64 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

RNDr. Petr Fořt, CSc. je uznávaný odborník na výživu. Během celé kariéry se věnuje studiu lékařských oborů - biochemii, imunochemii, fyziologii a dietologii. Jeho praxe je založena na výživovém poradenství, spolupracoval řadu let s našimi vrcholovými sportovci. Tato publikace vznikla vedle jeho dalších děl jako základní přehled druhů stravování a jednotlivých složek potravy. Na počátku se kriticky zamýšlí nad skladbou lidské stravy a potížím, které brání jejímu optimálnímu vyvážení. Dále rozebírá téměř dvě desítky nejrůznějších diet a výživových stylů, mezi nimi najdeme například notoricky známé veganství a vegetariánství, frutariánství nebo ajurvédskou stravu, dietu syrovou či makrobiotickou, výživu podle krevních skupin, ale i upozaďované diety jako Ježíšova, dieta dr. Atkinse nebo dr. Mercoly. Obšírně se věnuje výkladu o nutriční typologii a v souvislosti s tím potravinám prospěšným, mezi které řadí ryby, drůběž, vejce a mléčné výrobky a ovoce a zeleninu, a potravinám sporným, kam podle něj patří mléko, obilniny, červené maso, vláknina a sója. Speciální kapitoly jsou věnované kávě a čaji, minerálům a vitamínům, čokoládě a pitnému režimu. V neposlední řadě se Dr. Fořt zabývá problematikou stravování v těhotenství, u dětí a v seniorském věku. Tak co mám jíst? - Petr Fořt Zamýšlíte se nad svým zdravím a stravou, kterou si každý den připravujete? V tom případě je publikace známého odborníka na zdravou výživu RNDr. Petra Fořta, CSc. určená právě vám. Přináší totiž vyčerpávající a cenné informace o racionální výživě a různých „léčebných a redukčních dietáchh". Nevyhýbá se ani alternativním výživovým stylům či tématu obezity. Dozvíte se, jaká je metabolická typologie, které potraviny jsou zdraví prospěšné a které naopak přinejmenším sporné. Značný prostor je věnován i problematice stravy v těhotenství a výživě v pokročilejším věku. z kategorie Knihy | Zdraví, Hubnutí a Sport | Výživa | Redukční diety od Grada naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Recenze Petr Fořt: Tak co mám jíst?

da80, 25. listopadu 2015Velmi podrobná a seriozní knížka o tom co jíst. A není to žádný překlad americké knihy. Autor je čech, navíc fundovaný odborník a své doporučení také v nových knihách aktualizuje podle nových výzkumů. Takže pokud se chcete spolehnout na kvalitní rady ohledně výživy, tak čtěte Fořta!

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Petr Fořt: Tak co mám jíst?

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.