Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Cizojazyčné knihy » Srovnání cen Peter Weiss: Národný záujem a zodpovednosť

Cizojazyčné knihy

Peter Weiss: Národný záujem a zodpovednosť

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Národný záujem a zodpovednosť - V slovenskej zahraničnej politike - Peter Weiss. Národný záujem v slovenskej zahraničnej politike; potreba a možnosti konsenzu hlavných politických síl v SR v chápaní a presadzovaní základných štátnych záujmov v súvislosti so začleňovaním do NATO a EÚ a s praktickým ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85931

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Peter Weiss: Národný záujem a zodpovednosť

Kategorie Cizojazyčné knihy
Nejnižší cena 274 Kč

Od geopolitickej ilúzie k euroatlantickej integrácii. Národný záujem v slovenskej zahraničnej politike, potreba a možnosti konsenzu hlavných politických síl v SR v chápaní a presadzovaní základných štátnych záujmov v súvislosti so začleňovaním do NATO a EÚ a s praktickým pôsobením v týchto integračných zoskupeniach. Hodnotové dimenzie a intelektuálne zázemie zahraničnej politiky, slovensko-maďarské vzťahy, to sú jedny z hlavných tém výberu článkov, ktoré publikoval Peter Weiss v rokoch 1994-2008. Národný záujem a » ... a dál?

Produkt Peter Weiss: Národný záujem a zodpovednosť

Peter Weiss: Národný záujem a zodpovednosť - parametry

Název produktu: Peter Weiss: Národný záujem a zodpovednosť
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 274 Kč
Maximální cena: 274 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Národný záujem a zodpovednosť - V slovenskej zahraničnej politike - Peter Weiss. Národný záujem v slovenskej zahraničnej politike; potreba a možnosti konsenzu hlavných politických síl v SR v chápaní a presadzovaní základných štátnych záujmov v súvislosti so začleňovaním do NATO a EÚ a s praktickým pôsobením v týchto integračných zoskupeniach; zodpovednosť slovenských politických elít pred občanmi SR i pred zahraničnými spojencami a širším medzinárodným spoločenstvom za politické rozhodnutia s medzinárodným dopadom; výzvy a nové možnosti pre slovenskú zahraničnú politiku vyplývajúce z plnoprávneho začlenenia do euroatlantických štruktúr; hodnotové dimenzie a intelektuálne zázemie zahraničnej politiky; slovensko-maďarské vzťahy, to sú hlavné témy výberu článkov, programových úvah, esejí a odborných statí, ktoré publikoval Peter Weiss v rokoch 1994 – 2008, najprv ako jeden z priamych aktérov slovenskej zahraničnej politiky a neskôr ako jej pozorovateľ a analytik. Publikace: Národný záujem a zodpovednosť - V slovenskej zahraničnej politike - Peter Weiss.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.