Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Péter Müller: Koruna a kořeny

Knihy

Péter Müller: Koruna a kořeny

Hodnocení: 6x
  • 4

Duchovní cesta maďarského dramatika. Mistrně napsaná zpověď význačného maďarského dramatika, která je zaměřena na hledání životních hodnot, vnitřní vývoj i poznávání nepsaných zákonů ducha. Překlad M. Zbavitelová a D. Zbavitel.ÚryvekO Čase Podstatné je, v jakém vztahu je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Koruna a kořeny
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Péter Müller: Koruna a kořeny koupíte i tady

Specifikace Péter Müller: Koruna a kořeny

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 204 Kč

Vyprávění maďarského dramatika spojuje zkušenosti světského života s hlubokým pochopením a realizací duchovních zákonů. Literární kvalita autora se v díle pojí s jeho duchovními zkušenostmi a širokým ... a dál?

Produkt Péter Müller: Koruna a kořeny

Péter Müller: Koruna a kořeny - parametry

Název produktu: Péter Müller: Koruna a kořeny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 204 Kč
Maximální cena: 345 Kč
Ušetríte až: 141 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Duchovní cesta maďarského dramatika.

Mistrně napsaná zpověď význačného maďarského dramatika, která je zaměřena na hledání životních hodnot, vnitřní vývoj i poznávání nepsaných zákonů ducha. Překlad M. Zbavitelová a D. Zbavitel.ÚryvekO Čase

Podstatné je, v jakém vztahu je někdo s oním tvořivým prasvětem, s ,,kvantovou úrovní“, jež je tvůrcem všeho. Kdo v něm zapustí kořeny, je schopen denně se obnovovat, ať už má jakýkoli osud. Tělesně, citově a zároveň i duševně. Takový člověk zůstává věčně mladý, ať už je počet jeho let jakýkoli. Silný, plný naděje a vyrovnaný. Prožité životní role odhazuje s lehkostí a okamžitě vytváří místo nich nové. Ještě i jako stařec je schopen se znovu narodit. To je tajemství dlouhého života a každého uzdravení; z božského lůna nadčasovosti, které tvoří ze sebe všechno, vyrazí život a osvobodí člověka od jeho chorých, zesláblých buněk a bleskově stvoří místo nich jiné. Tato formotvorná, životodárná pravěká huť nikdy nevznikla a nikdy nezanikne, ne že by byla a bude, ale JE – neboť ona sama je Věčnost. Když Ježíše pokárali, že i o svatém dnu klidu léčí, řekl: ,,Můj Otec do dnešního dne pracuje, proto pracuji i já!“ Jazykem dnešní teoretické fyziky bychom mohli říci toto: byl v neustálém kontaktu s kvantovou úrovní subatomové skutečnosti, jež dává vzniknout celému hmotnému světu. Tomuto světu říkají Číňané tao. Kdo se dostane do styku s tímto světem, bez ohledu na své náboženství a své vědomě registrované myšlenky, je věřící člověk. Záleží jenom na jeho inteligenci a hloubce poznání, do jaké míry si dokáže uvědomit a zformulovat slovy tu skutečnost, prociťovanou celou jeho bytostí, že je ve styku se Životem, a ne se smrtí, Duší, a ne s pomíjejícím tělem, s kvantovou úrovní, a ne s hmotným světem, s Věčností, a ne s pomíjivostí. Takový člověk – stejně jako můj dědeček – žije v tao bez jakéhokoli tušení, co je to tao. Když jsem se ho o jeho stých narozeninách zeptal, zda existuje nějaké tajemství dlouhověkosti, řekl: ,,Existuje, až příliš existuje! Kdo to ví, ten to prožívá. A ten, kdo to neví, zbytečně by o tom hovořil.“ Je to výrok, který by mohl moudrý Lao-c´ kdykoli zařadit mezi své sútry. Koruna a kořeny - Péter Müler. Vyprávění maďarského dramatika spojuje zkušenosti světského života s hlubokým pochopením a realizací duchovních zákonů. Literární kvalita autora se v díle pojí s jeho duchovními zkušenostmi a širokým životním rozhledem. Zárukou kvality českého vydání knihy jsou jména překladatelů - Monika Zbavitelová a Dušan Zbavitel. Koruna a kořeny - Péter Müler od nakladatelství v kategorii Beletrie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.