Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Peter Boettke: Robustní politická ekonomie pro 21. století

Učebnice/Odborná literatura

Peter Boettke: Robustní politická ekonomie pro 21. století

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Robustní politická ekonomie pro 21. století - Boettke Peter. Profesor Peter Boettke z George Mason University je dnes hlavním představitelem tradice rakouské ekonomické školy, jejiž myšlenky zažívají v poslední době renesanci. Rakouská škola přichází se silnými argumenty proti vládním zásahům do fungování ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Robustní politická ekon..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Peter Boettke: Robustní politická ekonomie pro 21. století koupíte i tady

Specifikace Peter Boettke: Robustní politická ekonomie pro 21. století

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 339 Kč

Profesor Peter Boettke z George Mason University je dnes hlavním představitelem tradice rakouské ekonomické školy, jejiž myšlenky zažívají v poslední době renesanci. Rakouská škola přichází se silnými ... a dál?

Produkt Peter Boettke: Robustní politická ekonomie pro 21. století

Peter Boettke: Robustní politická ekonomie pro 21. století - parametry

Název produktu: Peter Boettke: Robustní politická ekonomie pro 21. století
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 339 Kč
Maximální cena: 417 Kč
Ušetríte až: 78 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Robustní politická ekonomie pro 21. století - Boettke Peter. Profesor Peter Boettke z George Mason University je dnes hlavním představitelem tradice rakouské ekonomické školy, jejiž myšlenky zažívají v poslední době renesanci. Rakouská škola přichází se silnými argumenty proti vládním zásahům do fungování trhů a odmítá smysluplnost politik založených na podpoře potávky během období krize. Profesor Boettke, jehož výzkum se v poslední době zaměřuje na analýzu samoregulačních schopností trhů, vychoval celou novou generaci teoretiků. skrze něž se myšlenky rakouských ekonomů opětovně šíří v akademické obci. Podle těchto protržních ekonomů vládní zásahy pouze zasévají sémě příští krize.Wall Street JournalProf. Boettke v této knize ukazuje širokou škálu aplikací smithovsko-mengerovské tradice na problémy společnosti. Analyzuje klíčové okamžiky, jež předurčily odklon ekonomie od jejího původního humanitního základu; diskutuje o mezích samoregulace a spontánní tvorby pravidel; mapuje jednu z nejvýznamnějších debat ve společenských vědách 20. století o možnostech centrálního plánování; prokazuje nutnost ekonomického přístupu pro pochopení rozpadu Sovětského svazu, ale i selhání moderních snah o export západních institucí do rozvojového světa; přispívá k debatě o správě společně vlastněných zdrojů a objasňuje vazbu ekonomie na právo, politické i moderní správní vědyprof. Josef ŠímaKniha vychází ve spolupráci s vysokou školou CEVRO Institut. Publikace: Robustní politická ekonomie pro 21. století - Boettke Peter. Autor knihy Peter Boettke, Vydavatelstvo Wolters Kluwer Peter BoettkeWolters KluwerKniha, čeština, 360 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.