Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Per Petterson: Proklínám řeku času

Próza - beletrie

Per Petterson: Proklínám řeku času

Hodnocení: 1x
  • 4

Proklínám řeku času - Per Petterson. Uchvacující příběh o nevysloveném vztahu matky a syna, který trvá až za hrob, od autora bestselleru Jít krást koně. Je podzim roku 1989. Komunistické zřízení ve východní Evropě se hroutí a v troskách se ocitá i svět Arvida Janssona – jeho čeká rozvod, jeho matce právě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.37531
doprava zdarma

Jaké má kniha
Proklínám řeku času
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Per Petterson: Proklínám řeku času koupíte i tady

Specifikace Per Petterson: Proklínám řeku času

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 23 Kč

Uchvacující příběh o nevysloveném vztahu matky a syna, který trvá až za hrob, od autora bestselleru Jít krást koně. Je podzim roku 1989. ... a dál?

Produkt Per Petterson: Proklínám řeku času

Per Petterson: Proklínám řeku času - parametry

Název produktu: Per Petterson: Proklínám řeku času
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 23 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 226 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Proklínám řeku času - Per Petterson. Uchvacující příběh o nevysloveném vztahu matky a syna, který trvá až za hrob, od autora bestselleru Jít krást koně. Je podzim roku 1989. Komunistické zřízení ve východní Evropě se hroutí a v troskách se ocitá i svět Arvida Janssona – jeho čeká rozvod, jeho matce právě diagnostikovali rakovinu. Arvid odjíždí do chaty na dánském pobřeží, kde strávil dětství, a pokouší se tam přehodnotit svůj život. Vybavují se mu letní dny na pláži ve společnosti bratrů, první lásky i mladistvý levicový idealismus, který se postavil mezi něj a sny jeho matky. Teď kolem ní Arvid váhavě krouží a není schopen se jí svěřit s tím, co ona už stejně dávno ví... Mistrné vyprávění bez námahy proplouvá řekou času a znovu čtenáře přesvědčuje o autorově hlubokém porozumění lidské duši. A nejen čtenáře – Peru Pettersonovi byla za tento román udělena Literární cena Severské rady, nejprestižnější ocenění, jaké lze za umělecké dílo napsané v některém ze severských jazyků získat. Proklínám řeku času - Per Petterson od nakladatelství EUROMEDIA GROUP, k.s. v kategorii Beletrie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.