Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Penka Miroslav, Buliková Alena: Neonkologická hematologie 2.dopl. a přepr. vyd.

Učebnice/Odborná literatura

Penka Miroslav, Buliková Alena: Neonkologická hematologie 2.dopl. a přepr. vyd.

Hodnocení: 1x
  • 3.5

2., doplněné a zcela přepracované vydání. Zcela přepracované, doplněné a rozšířené vydání navazuje na úspěšnou publikaci HEMATOLOGIE - přehled maligních hematologických nemocí. Tato praktická publikace je uceleným dílem poskytujícím přehled jak o fyziologii, tak o patofyziologii chorob červené, bílé a destičkové ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Penka Miroslav, Buliková Alena: Neonkologická hematologie 2.dopl. a přepr. vyd. koupíte i tady

Specifikace Penka Miroslav, Buliková Alena: Neonkologická hematologie 2.dopl. a přepr. vyd.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 117 Kč

Dvoubarevná publikace s barevnou přílohou je uceleným dílem poskytujícím přehled jak o fyziologii, tak o patofyziologii chorob červené, bílé a destičkové krevní řady, které nejsou maligního charakteru. Je napsána komplexním způsobem, takže je přínosná jak pro studující medicíny, tak i lékaře po promoci. Může být rovněž základem předatestační přípravy. Potřebné informace v ní naleznou internisté, praktičtí lékaři, eventuálně i nelékaři a zdravotní laboranti, kteří se zabývají hematologií. ... a dál?

Produkt Penka Miroslav, Buliková Alena: Neonkologická hematologie 2.dopl. a přepr. vyd.

Penka Miroslav, Buliková Alena: Neonkologická hematologie 2.dopl. a přepr. vyd. - parametry

Název produktu: Penka Miroslav, Buliková Alena: Neonkologická hematologie 2.dopl. a přepr. vyd.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 117 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 32 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

2., doplněné a zcela přepracované vydání. Zcela přepracované, doplněné a rozšířené vydání navazuje na úspěšnou publikaci HEMATOLOGIE - přehled maligních hematologických nemocí. Tato praktická publikace je uceleným dílem poskytujícím přehled jak o fyziologii, tak o patofyziologii chorob červené, bílé a destičkové krevní řady, které nejsou maligního charakteru. Dvoubarevná kniha, která je doplněná osmistránkovou barevnou přílohou, je napsána komplexním způsobem, takže je přínosná jak pro studující medicíny, tak i lékaře po promoci. Může být rovněž základem předatestační přípravy. Potřebné informace v ní naleznou internisté, praktičtí lékaři, ale eventuálně i nelékaři a zdravotní laboranti, kteří se zabývají hematologií. Členění knihy je klasické se zaměřením na podobné aspekty klinického charakteru, nezanedbává však ani laboratorní problematiku. Hloubka pojetí jednotlivých kapitol je dána vývojem stavu znalostí současné hematologie a opírá se o praktické poznatky autorů.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.