PEKAŘSTVÍ VLASTA RYTINOVÁ Bezlepkové kukuřičné těstoviny Sam Mills 500g trubky
PEKAŘSTVÍ VLASTA RYTINOVÁ Bezlepkové kukuřičné těstoviny Sam Mills 500g trubky

TOP 5
PEKAŘSTVÍ VLASTA RYTINOVÁ Bezlepkové kukuřičné těstoviny Sam Mills 500g trubky

od 35 Kč
Sam mills Bezlepkové kukuřičné těstoviny - Penne Rigate 500 g Výrobek je vhodný pro bezlepkovou dietu. Neobsahuje lepek, pšenici, vejce, mléko, soju ani cholesterol. Zlaté kukuřičné těstoviny Sam Mills jsou zdravá alternativa pšeničných těstovin. Mají nízký obsah tuku a vysoký obsah nutričně prospěšných látek. Zlaté kukuřičné těstoviny Sam Mills je zdravá alternativa pšeničných těstovin. Výrobek je vhodný pro bezlepkovou dietu. Neobsahuje lepek,…
Chytralekarna.cz
Doprava zdarma Skladem
42 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: PEKAŘSTVÍ VLASTA RYTINOVÁ Bezlepkové kukuřičné těstoviny Sam Mills 500g trubky
Výrobce: PEKAŘSTVÍ VLASTA RYTINOVÁ
Minimální cena: 35 Kč
Maximální cena: 49 Kč
Ušetříte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Sam mills Bezlepkové kukuřičné těstoviny - Penne Rigate 500 g Výrobek je vhodný pro bezlepkovou dietu. Neobsahuje lepek, pšenici, vejce, mléko, soju ani cholesterol. Zlaté kukuřičné těstoviny Sam Mills jsou zdravá alternativa pšeničných těstovin. Mají nízký obsah tuku a vysoký obsah nutričně prospěšných látek. Zlaté kukuřičné těstoviny Sam Mills je zdravá alternativa pšeničných těstovin. Výrobek je vhodný pro bezlepkovou dietu. Neobsahuje lepek, pšenici, vejce, mléko, sóju ani cholesterol. Mají nízký obsah tuku a vysoký obsah nutričně prospěšných látek. Zlaté kukuřičné těstoviny Sam Mills je zdravá alternativa pšeničných těstovin. Pro svůj nízký obsah tuku, vysoký obsah nutričně prospěšných látek, nezaměnitelnou chuť a konzistenci si je zamilujete Vy i Vaše rodina. Těstoviny Sam Mills jsou lehce stravitelné, jejich příprava je rychlá a snadná. Složení: 100 % kukuřičná mouka, voda Italské penne pro všechny milovníky těstovin. Rychlé jídlo, které doporučujeme vyzkoušet s naším lososem.

Zlaté kukuřičné těstoviny Sam Mills trubky jsou zdravá alternativa pšeničných těstovin. Mají nízký obsah tuku, vysoký obsah nutričně prospěšných látek, nezaměnitelnou chuť a konzistenci. Těstoviny Sam Mills jsou lehce stravitelné, jejich příprava je rychlá a snadná.

 

Do vařící vody nasypte těstoviny - doporučená dávka 100 g na osobu (na 1 porci 1 litr vody), přidejte trochu soli. Nechte povařit 10-12 minut než těstoviny změknou, během této doby je jednou až dvakrát zamíchejte. Přeceďte a můžete ihned podávat.

 

Výrobek obsahuje kukuřičnou mouku 100%.

Kukuřičné Penne Rigate jsou zdravou alternativou pšeničných těstovin. Neobsahují lepek. Bezlepkové kukuřičné těstoviny Sam Mills 500g trubky od Sam Mills na GigaLékárna.cz za 30 Kč .

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.

Mohlo by vás také zajímat

Nejlevnější těstoviny