PEKAŘSTVÍ VLASTA RYTINOVÁ Bezlepkové kukuřičné těstoviny Sam Mills 500g kolínka
PEKAŘSTVÍ VLASTA RYTINOVÁ Bezlepkové kukuřičné těstoviny Sam Mills 500g kolínka

TOP 2
PEKAŘSTVÍ VLASTA RYTINOVÁ Bezlepkové kukuřičné těstoviny Sam Mills 500g kolínka

od 35 Kč
Sam mills Bezlepkové kukuřičné těstoviny - Penne Rigate 500g Výrobek je vhodný pro bezlepkovou dietu. Neobsahuje lepek, pšenici, vejce, mléko, soju ani cholesterol. Zlaté kukuřičné těstoviny Sam Mills jsou zdravá alternativa pšeničných těstovin. Mají nízký obsah tuku a vysoký obsah nutričně prospěšných látek. Zlaté kukuřičné těstoviny Sam Mills je zdravá alternativa pšeničných těstovin. Výrobek je vhodný pro bezlepkovou dietu. Neobsahuje lepek,…
Chytralekarna.cz
Doprava zdarma Skladem
42 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: PEKAŘSTVÍ VLASTA RYTINOVÁ Bezlepkové kukuřičné těstoviny Sam Mills 500g kolínka
Výrobce: PEKAŘSTVÍ VLASTA RYTINOVÁ
Minimální cena: 35 Kč
Maximální cena: 49 Kč
Ušetříte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Sam mills Bezlepkové kukuřičné těstoviny - Penne Rigate 500g

Výrobek je vhodný pro bezlepkovou dietu. Neobsahuje lepek, pšenici, vejce, mléko, soju ani cholesterol. Zlaté kukuřičné těstoviny Sam Mills jsou zdravá alternativa pšeničných těstovin. Mají nízký obsah tuku a vysoký obsah nutričně prospěšných látek.

Zlaté kukuřičné těstoviny Sam Mills je zdravá alternativa pšeničných těstovin. Výrobek je vhodný pro bezlepkovou dietu. Neobsahuje lepek, pšenici, vejce, mléko, sóju ani cholesterol. Mají nízký obsah tuku a vysoký obsah nutričně prospěšných látek.

Zlaté kukuřičné těstoviny Sam Mills je zdravá alternativa pšeničných těstovin. Pro svůj nízký obsah tuku, vysoký obsah nutričně prospěšných látek, nezaměnitelnou chuť a konzistenci si je zamilujete Vy i Vaše rodina.

Těstoviny Sam Mills jsou lehce stravitelné, jejich příprava je rychlá a snadná.

Doporučený způsob přípravy: Přiveďte vodu (doporučený poměr je 1 litr vody na 100 g těstovin) rychle k varu. Osolte podle chuti. Do vroucí vody vložte těstoviny a zamíchejte. Vařte 10-12 minut v nezakrytém hrnci, během vaření těstoviny několikrát zamíchejte. Uvařené těstoviny přeceďte, lze je i propláchnout horkou vodou a můžete podávat. Těstoviny získají ještě lepší chuť, když je posypete parmezánem.

Kukuričné těstoviny - kolienka (Cornetti) 500 g Kukuřičné těstoviny jsou vyrobené jen z kukuřičné mouky a vody. Neobsahují lepek, vejce, ... Bezlepkové kukuřičné těstoviny Sam Mills 500g kolínka od Sam Mills na GigaLékárna.cz za 28 Kč .

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.

Mohlo by vás také zajímat

Nejlevnější těstoviny