Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Pedagogické ovlivňování volného času

Učebnice/Odborná literatura

Pedagogické ovlivňování volného času

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace sleduje cesty pedagogiky volného času, charakterizuje základní problémy zhodnocování a ovlivňování volného času dětí a mládeže, reflektuje současný stav i předpokládaný vývoj. Charakterizuje podmínky i požadavky, obsah a formy pedagogického ovlivňování volného času, neopomíjí ani psychologické aspekty ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Pedagogické ovlivňování..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pedagogické ovlivňování volného času koupíte i tady

Specifikace Pedagogické ovlivňování volného času

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 248 Kč

Publikace charakterizuje základní problémy zhodnocování a ovlivňování volného času dětí a mládeže, reflektuje současný stav i předpokládaný vývoj. Charakterizuje podmínky i požadavky, obsah a form ... a dál?

Produkt Pedagogické ovlivňování volného času

Pedagogické ovlivňování volného času - parametry

Název produktu: Pedagogické ovlivňování volného času
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 248 Kč
Maximální cena: 345 Kč
Ušetríte až: 97 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace sleduje cesty pedagogiky volného času, charakterizuje základní problémy zhodnocování a ovlivňování volného času dětí a mládeže, reflektuje současný stav i předpokládaný vývoj. Charakterizuje podmínky i požadavky, obsah a formy pedagogického ovlivňování volného času, neopomíjí ani psychologické aspekty výchovy ve volném čase. Zabývá se specifiky institucí nabízejících dětem a mládeži volnočasové aktivity. Zvláštní část věnuje osobnosti pedagoga a jeho odborné přípravě. V závěru knihy jsou připomenuty základní právní předpisy, které se vztahují k organizování volnočasových aktivit, zejména k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví účastníků. Kniha je určena studentům pedagogiky, sociální pedagogiky a dalších příbuzných oborů na středních i vysokých pedagogických školách, vychovatelům školních družin, domů dětí a mládeže, domovů mládeže a dětských domovů. Mgr. Bedřich Hájek se dlouhodobě věnuje pedagogice volného času, na toto téma publikuje odborné práce. PhDr. Břetislav Hofbauer, CSc., se cíleně zabýval teorií a praxí pedagogiky volného času. PhDr. Jiřina Pávková vyučuje na PedF UK vychovatelství a pedagogiku volného času. (trendy pedagogiky volného času)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.