Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Péče o nejmenší

Učebnice/Odborná literatura

Péče o nejmenší

Hodnocení: 1x
  • 4

Málokterá oblast veřejné politiky je opředena tolika mýty jako péče o předškolní děti. Tyto mýty znemožňují potřebné změny rodinné politiky, neboť blokují rozvoj racionální společenské diskuse, která by se neopírala o ideologické argumenty, ale o poznatky soudobých mezinárodně uznávaných vědeckých studií. Tato kniha ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Péče o nejmenší
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Péče o nejmenší koupíte i tady

Specifikace Péče o nejmenší

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 180 Kč

Málokterá oblast veřejné politiky je opředena tolika mýty jako péče o malé děti. Tyto mýty blokují rozvoj společenské diskuse, která by se opírala o poznatky soudobých mezinárodně uznávaných vědeckých studií více než o ideologické argumenty. Politolog, ekonom a sociolog v jedné osobě, socioložka a psycholog zde předkládají empiricky podloženou kritiku sedmi hlavních mýtů o péči o malé děti reprodukovaných v české společnosti. Výsledky jejich zkoumání zároveň ukazují na možné cesty reformy české rodinné politiky. » ... a dál?

Produkt Péče o nejmenší

Péče o nejmenší - parametry

Název produktu: Péče o nejmenší
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 180 Kč
Maximální cena: 375 Kč
Ušetríte až: 195 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Málokterá oblast veřejné politiky je opředena tolika mýty jako péče o předškolní děti. Tyto mýty znemožňují potřebné změny rodinné politiky, neboť blokují rozvoj racionální společenské diskuse, která by se neopírala o ideologické argumenty, ale o poznatky soudobých mezinárodně uznávaných vědeckých studií. Tato kniha chce přispět jak k racionální společenské diskusi, tak k pozitivním změnám. Politolog – ekonom, socioložka a psycholog zde předkládají empiricky podloženou kritiku sedmi hlavních mýtů o předškolní péči o děti reprodukovaných v české společnosti. Výsledky jejich zkoumání zároveň ukazují na možné cesty reformy české rodinné politiky. Cílem knihy je odhalit a diskreditovat ty mýty, které jsou na české politické a mediální scéně reprodukovány a blokují otevřenou společenskou a politickou diskusi i reformu rodinné politiky tak, aby odpovídala potřebám různých typů rodin i jejich jednotlivých členů. Autoři v knize konkrétně hledají odpověď na tyto otázky: - Jsou zařízení péče o děti mladší

tří let škodlivá? - Co říká současný mezinárodní výzkum o dopadech těchto zařízení na dlouhodobý vývoj a pozdější společenské uplatnění dětí, které je navštěvují? - Kde se vzala magická hranice tří let? - Prokázali čeští psychologové, že jesle malé děti poškozují? - Vymysleli jesle komunisté? - Je přirozené, aby byly děti mladší tří let v celodenní péči jejich matek? - Proč Češi nechtějí zařízení péče o děti mladší tří let? A opravdu je nechtějí? - Je pravdou, že si Česká republika nemůže finanční investice do zařízení péče o děti mladší tří let dovolit? Jakou cenu ve skutečnosti platí Češi za jejich nedostupnost? - Vychází česká rodinná politika z odborných poznatků? - Jak by měla vypadat politika péče o předškolní děti v České republice? Péče o nejmenší - Hana Hašková; Steven Saxonberg; Jiří Mudrák. Péče o nejmenší - Hana Hašková; Steven Saxonberg; Jiří Mudrák od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor: Hana Hašková; Steven Saxonberg; Jiří MudrákNakladatelství: SlonVazba: Brožovaná bez přebalu leskláPočet stránek: 200Rozměry (výška x šířka x tloušťka): 127x127x11 mmISBN: 978-80-7419-114-5 Podtitul: Boření mýtůAutor: Hana Hašková; Steven Saxonberg; Jiří MudrákVazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-7419-114-5Počet stran: 200Rozměry: 196,0 x 151,0 x 11,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.