Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Pearson New Opportunities - Intermediate - Language Powerbook - Elizabeth Sharman a kol.

Knihy

Pearson New Opportunities - Intermediate - Language Powerbook - Elizabeth Sharman a kol.

Hodnocení: 1x
  • 4

pracovní sešit. Zkouškové strategie a dovednosti Language Powerbook - Exam Zone - praktický nácvik všech typů maturitních cvičení včetně užitečných typů a rad pro úspěšné složení maturity; CD-ROM - řešení pro mladou generaci, která upřednostňuje počítač před knihou Poslech Language Powerbook - cvičení na Listening ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.73916
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pearson New Opportunities - Intermediate - Language Powerbook - Elizabeth Sharman a kol. koupíte i tady

Specifikace Pearson New Opportunities - Intermediate - Language Powerbook - Elizabeth Sharman a kol.

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 214 Kč

Publikace: New Opportunities Intermediate Language Powerbook Pack - Michael Dean;Hanna Mrozowska. Publikace: New Opportunities Intermediate Language Powerbook Pack - Michael Dean;Hanna Mrozowska. ... a dál?

Produkt Pearson New Opportunities - Intermediate - Language Powerbook - Elizabeth Sharman a kol.

Pearson New Opportunities - Intermediate - Language Powerbook - Elizabeth Sharman a kol. - parametry

Název produktu: Pearson New Opportunities - Intermediate - Language Powerbook - Elizabeth Sharman a kol.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 214 Kč
Maximální cena: 678 Kč
Ušetríte až: 464 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

pracovní sešit. Zkouškové strategie a dovednosti Language Powerbook - Exam Zone - praktický nácvik všech typů maturitních cvičení včetně užitečných typů a rad pro úspěšné složení maturity; CD-ROM - řešení pro mladou generaci, která upřednostňuje počítač před knihou Poslech Language Powerbook - cvičení na Listening využívají nahrávek z již probraných lekcí ve SB, ale úkoly jsou odlišné. Objevují se v Skills Corner a v Exam Zone, kde v rámečku TIP naleznete deailně vysvětlené strategie pro různé typy cvičení. Čtení Language Powerbook - cvičení na Reading v sekci Skills Corner a v Exam Zone, včetně detailního popisu strategií v rámečku TIP. Jazyková kompetence dostatek cvičení na gramatiku a slovní zásobu včetně cvičení na obměnu vět a slovotvorbu, a to jak v jednotlivých lekcích, jak v oddílu Exam Zone. Word Bank s klíčovými slovíčky k tématům a modulům. Písemná práce Language Powerbook- cvičení Focus on writing v jednotlivých modulech a Writing včetně strategií (TIP) v Exam Zone - obsahuje krátké i dlouhé zadání. New Opportunities jsou moderní učebnice vydané přímo pro věkovou skupinu středoškoláků a zajišťují komplexní přípravu k úspěšnému složení maturity. Cvičení a úkoly jsou v maturitních formátech a jsou vhodné pro obě části nové maturitní zkoušky. České pracovní sešity v sadě s CD-ROMem pro úrovně Elementary a Pre-Intermediate. Hodinová dotace 90-120 hodin/úroveň Language Problem Solving - sekce k maturitnímu procvičování. Moderní témata a živý jazyk podněcují komunikaci. Sekce věnovaná správnému psaní - Writing Help Can do statement na začátku každé lekce Communication Workshops - rady pro správné mluvení, psaní Culture/Literature Focus a důraz na mezipředmětové vztahy Review Moduls po každé 2. lekci Exam Zones - sekce pro maturitní přípravu (v pracovním sešitě) Skills Conner v každé lekci systematicky procvičuje některou z dovedností určených k maturitě Focus on Writing - doplňování textů Module Diary - autonomie žáků Over 150,000 teachers worldwide have made Opportunities their course of choice. Now, Opportunities has a new edition. With extra features, New Opportunities offers you the chance to take your classes even further. New Opportunities is the course of choice for teachers, like yourself, who want to give their students education for life! Publikace: New Opportunities Intermediate - Language Powerbook Pack - Michael Dean;Hanna Mrozowska. Publikace: New Opportunities Intermediate - Language Powerbook Pack - Michael Dean;Hanna Mrozowska. Based on feedback from teachers and students around the world, New Opportunities now comes with new features and components to make your lessons even more motivating and successful.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.