Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Pearson New Opportunities - Intermediate - Language Powerbook - Elizabeth Sharman a kol.

Knihy

Pearson New Opportunities - Intermediate - Language Powerbook - Elizabeth Sharman a kol.

Hodnocení: 1x
  • 4

pracovní sešit. Zkouškové strategie a dovednosti Language Powerbook - Exam Zone - praktický nácvik všech typů maturitních cvičení včetně užitečných typů a rad pro úspěšné složení maturity; CD-ROM - řešení pro mladou generaci, která upřednostňuje počítač před knihou Poslech Language Powerbook - cvičení na Listening ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86756
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pearson New Opportunities - Intermediate - Language Powerbook - Elizabeth Sharman a kol. koupíte i tady

Specifikace Pearson New Opportunities - Intermediate - Language Powerbook - Elizabeth Sharman a kol.

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 221 Kč

New Reading and Listening Texts motivate students to speak and think in English. New exam zones in the Powerbook build students exam skills and confidence. New comprehensive testing programme provides total evaluation for students. Grammar and skills development give students a solid base for learning. Training in independent study skills ensures good learning habits. Cross curricular and cross cultural topics motivate students and engage their interest in the wider world. ... a dál?

Produkt Pearson New Opportunities - Intermediate - Language Powerbook - Elizabeth Sharman a kol.

Pearson New Opportunities - Intermediate - Language Powerbook - Elizabeth Sharman a kol. - parametry

Název produktu: Pearson New Opportunities - Intermediate - Language Powerbook - Elizabeth Sharman a kol.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 221 Kč
Maximální cena: 273 Kč
Ušetríte až: 52 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

pracovní sešit. Zkouškové strategie a dovednosti Language Powerbook - Exam Zone - praktický nácvik všech typů maturitních cvičení včetně užitečných typů a rad pro úspěšné složení maturity; CD-ROM - řešení pro mladou generaci, která upřednostňuje počítač před knihou Poslech Language Powerbook - cvičení na Listening využívají nahrávek z již probraných lekcí ve SB, ale úkoly jsou odlišné. Objevují se v Skills Corner a v Exam Zone, kde v rámečku TIP naleznete deailně vysvětlené strategie pro různé typy cvičení. Čtení Language Powerbook - cvičení na Reading v sekci Skills Corner a v Exam Zone, včetně detailního popisu strategií v rámečku TIP. Jazyková kompetence dostatek cvičení na gramatiku a slovní zásobu včetně cvičení na obměnu vět a slovotvorbu, a to jak v jednotlivých lekcích, jak v oddílu Exam Zone. Word Bank s klíčovými slovíčky k tématům a modulům. Písemná práce Language Powerbook- cvičení Focus on writing v jednotlivých modulech a Writing včetně strategií (TIP) v Exam Zone - obsahuje krátké i dlouhé zadání. New Opportunities jsou moderní učebnice vydané přímo pro věkovou skupinu středoškoláků a zajišťují komplexní přípravu k úspěšnému složení maturity. Cvičení a úkoly jsou v maturitních formátech a jsou vhodné pro obě části nové maturitní zkoušky. České pracovní sešity v sadě s CD-ROMem pro úrovně Elementary a Pre-Intermediate. Hodinová dotace 90-120 hodin/úroveň Language Problem Solving - sekce k maturitnímu procvičování. Moderní témata a živý jazyk podněcují komunikaci. Sekce věnovaná správnému psaní - Writing Help Can do statement na začátku každé lekce Communication Workshops - rady pro správné mluvení, psaní Culture/Literature Focus a důraz na mezipředmětové vztahy Review Moduls po každé 2. lekci Exam Zones - sekce pro maturitní přípravu (v pracovním sešitě) Skills Conner v každé lekci systematicky procvičuje některou z dovedností určených k maturitě Focus on Writing - doplňování textů Module Diary - autonomie žáků New Reading and Listening Texts motivate students to speak and think in English. New exam zones in the Powerbook build students' exam skills and confidence. New comprehensive testing programme provides total evaluation for students. Grammar and skills development give students a solid base for learning. Training in independent study skills ensures good learning habits. Cross curricular and cross cultural topics motivate students and engage their interest in the wider world. Based on feedback from teachers and students around the world, New Opportunities now comes with new features and components to make your lessons even more motivating and successful. New Opportunities - Intermediate - Language Powerbook - Elizabeth Sharman a kol. od authora Elizabeth Sharman a kol. a nakladatelství v kategorii Učebnice za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz New Opportunities Global Intermediate Language Powerbook Pack z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky | Anglický jazyk | Učebnice pro SŠ | Další ... od Neznámé nakladatelství nalezn


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.