Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Pavla Bořilová, Lída Holá: Česká gramatika v kostce - francouzská verze

Učebnice/Odborná literatura

Pavla Bořilová, Lída Holá: Česká gramatika v kostce - francouzská verze

Hodnocení: 1x
  • 4

Česká gramatika v kostce - francouzská verze - Holá Lída, Bořilová Pavla. La grammaire tcheque en bref is a four-page guide in a slightly larger than A4 format, printed on card laminated on both sides. This new, expanded version of 2012 is intended for beginners and intermediate students of Czech as a foreign ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavla Bořilová, Lída Holá: Česká gramatika v kostce - francouzská verze koupíte i tady

Specifikace Pavla Bořilová, Lída Holá: Česká gramatika v kostce - francouzská verze

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 37 Kč

La grammaire tcheque en bref is a four-page guide in a slightly larger than A4 format, printed on card laminated on both sides. This new, expanded version of 2012 is intended for beginners and interme ... a dál?

Produkt Pavla Bořilová, Lída Holá: Česká gramatika v kostce - francouzská verze

Pavla Bořilová, Lída Holá: Česká gramatika v kostce - francouzská verze - parametry

Název produktu: Pavla Bořilová, Lída Holá: Česká gramatika v kostce - francouzská verze
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 37 Kč
Maximální cena: 60 Kč
Ušetríte až: 23 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Česká gramatika v kostce - francouzská verze - Holá Lída, Bořilová Pavla. La grammaire tcheque en bref is a four-page guide in a slightly larger than A4 format, printed on card laminated on both sides. This new, expanded version of 2012 is intended for beginners and intermediate students of Czech as a foreign language, although more advanced speakers might also use it to consult occasionally.It presents a simple overview of grammatical and lexical features which are important for successful everyday communication, which is always on hand. It does not imitate traditional mechanical grammar rules, but adapts the explanation to the perception and needs of foreign language speakers (for example, it uses colour coding to mark grammatical declensions of nouns, a simplified scheme to illustrate how to express direction and location etc.) It is available in the following language versions: English, China, Arabic, Russian, German, French, Polish, Vietnamese, Ukrainian and Mongolian. Česká gramatika v kostce - francouzská verze - Holá Lída, Bořilová Pavla od nakladatelství Akropolis v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Česká gramatika v kostce je čtyřstránková příručka o něco většího formátu než A4, tištěná na oboustranně laminované křídě. Její inovovaná, rozšířená verze z roku 2010 je určena začátečníkům a středně pokročilým studentům češtiny jako cizího jazyka, k občasnému nahlédnutí ji však využijí i pokročilí mluvčí. Představuje jednoduchý přehled základních gramatických a lexikálních jevů, důležitých pro úspěšnou každodenní komunikaci, který je vždy po ruce. Nekopíruje mechanicky tradiční gramatická pravidla, ale přizpůsobuje výklad vnímání a potřebám cizojazyčných mluvčích (využívá např. barevné kódování pro značení gramatického rodu, zjednodušené schéma ilustrující vyjadřování směru a lokace apod.)

Podtitul: francouzskáAutor: Lída Holá; Pavla BořilováRok vydání­: 2012Vazba: Volné listyISBN: 978-80-7470-018-7Počet stran: 4Rozměry: 285,0 x 220,0 x 2,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.