Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Pavelka Tomáš: Makroekonomie základní kurz

Učebnice/Odborná literatura

Pavelka Tomáš: Makroekonomie základní kurz

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Makroekonomie, základní kurz, 3.vydání - Pavelka Tomáš. Učební text seznamuje čtenáře se všemi nejdůležitějšími okruhy makroekonomické problematiky na úrovni základních kurzů makroekonomie standardně vyučovaných na vysokých školách. Pozornost je věnována mimo jiné hrubému domácímu produktu, inflaci, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Pavelka Tomáš: Makroekonomie základní kurz

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 156 Kč

Publikace: Makroekonomie, základní kurz, 3.vydání - Pavelka Tomáš. Učební text seznamuje čtenáře se všemi nejdůležitějšími okruhy makroekonomické problematiky na úrovni základních kurzů makroekonomie standardně vyučovaných na vysokých školách. Pozornost je věnována mimo jiné hrubému domácímu produktu, inflaci, nezaměstnanosti, ekonomickému růstu, měnovému kurzu, platební bilanci, mezinárodnímu obchodu, ale také možné úloze vlády a centrální banky v ekonomice. Text je vhodbě doplněn aktuálními statistickými daty, » ... a dál?

Produkt Pavelka Tomáš: Makroekonomie základní kurz

Pavelka Tomáš: Makroekonomie základní kurz - parametry

Název produktu: Pavelka Tomáš: Makroekonomie základní kurz
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 156 Kč
Maximální cena: 166 Kč
Ušetríte až: 10 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Makroekonomie, základní kurz, 3.vydání - Pavelka Tomáš. Učební text seznamuje čtenáře se všemi nejdůležitějšími okruhy makroekonomické problematiky na úrovni základních kurzů makroekonomie standardně vyučovaných na vysokých školách. Pozornost je věnována mimo jiné hrubému domácímu produktu, inflaci, nezaměstnanosti, ekonomickému růstu, měnovému kurzu, platební bilanci, mezinárodnímu obchodu, ale také možné úloze vlády a centrální banky v ekonomice. Text je vhodbě doplněn aktuálními statistickými daty, která mohou pomoci osvětlit a oživot probíranou teorii. Učební text je možné doporučit nejen všem studentům bakalářských programů vysokých škol ekonomického zaměření, ale také všem zájemcům z řad široké veřejnosti, kteří se chtějí hlouběji seznámit s problematikou teoretické makroekonomie a pochopit tak lépe jevy, se kterými se zcela běžně setkávají v reálném životě. Publikace: Makroekonomie, základní kurz, 3.vydání - Pavelka Tomáš.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.