Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Pavel Žáček: Vypovídat pravdu a nic nezamlčet

Knihy naučná literatura

Pavel Žáček: Vypovídat pravdu a nic nezamlčet

Hodnocení: 1x
  • 4

Vypovídat pravdu a nic nezamlčet 2. – Protokoly parlamentní vyšetřovací komise pro objasnění událostí 17. listopadu 1989 - Pavel Žáček. Druhý díl publikace Vypovídat pravdu a nic nezamlčet editora Pavla Žáčka, který v těchto dnech vydává CEVRO - Liberálně-konzervativní akademie, přináší zbývajících 178 protokolů i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89126
skladem

Jaké má kniha
Vypovídat pravdu a nic ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Žáček: Vypovídat pravdu a nic nezamlčet koupíte i tady

Specifikace Pavel Žáček: Vypovídat pravdu a nic nezamlčet

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 339 Kč

Druhý díl publikace Vypovídat pravdu a nic nezamlčet editora Pavla Žáčka, který v těchto dnech vydává CEVRO - Liberálně-konzervativní akademie, přináší zbývajících 178 protokolů i dalších písemností soustředěných parlamentní vyšetřovací komisí. ... a dál?

Produkt Pavel Žáček: Vypovídat pravdu a nic nezamlčet

Pavel Žáček: Vypovídat pravdu a nic nezamlčet - parametry

Název produktu: Pavel Žáček: Vypovídat pravdu a nic nezamlčet
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 339 Kč
Maximální cena: 426 Kč
Ušetríte až: 87 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vypovídat pravdu a nic nezamlčet 2. – Protokoly parlamentní vyšetřovací komise pro objasnění událostí 17. listopadu 1989 - Pavel Žáček. Druhý díl publikace Vypovídat pravdu a nic nezamlčet editora Pavla Žáčka, který v těchto dnech vydává CEVRO - Liberálně-konzervativní akademie, přináší zbývajících 178 protokolů i dalších písemností soustředěných parlamentní vyšetřovací komisí Federálního shromáždění ČSFR pro objasnění událostí 17. listopadu 1989. Mezi těmito až dosud veřejnosti nepřístupnými dokumenty z let 1990-1991 se nacházejí výslechy vybraných nomenklaturních funkcionářů Komunistické strany Československa, předlistopadového vedení federálního ministerstva vnitra včetně generálporučíka Alojze Lorence, cca 100 výslechů bývalých příslušníků komunistické politické policie Státní bezpečnosti v čele s náčelníkem centrální Hlavní správy kontrarozvědky SNB plukovníkem Karlem Vykypělem a dalších představitelů totalitního mocenského aparátu i dalších organizací. Součástí publikace je DVD, obsahující kopie několika poznámkových sešitů vedoucích funkcionářů Státní bezpečnosti, záznam o radiovém provozu některých útvarů SNB zasahujících na Národní třídě dne 17. listopadu 1989 nebo např. zachované části videozáznamů operativního průzkumu II. a IV. správy SNB přímo z dění během klíčové demonstrace našich moderních dějin. Vypovídat pravdu a nic nezamlčet 2. – Protokoly parlamentní vyšetřovací komise pro objasnění událostí 17. listopadu 1989 - Pavel Žáček od nakladatelství v kategorii Historie a military | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.