Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Pavel Vančát: Jindřich Přibík

Knihy

Pavel Vančát: Jindřich Přibík

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Jindřich Přibík - Pavel Vančát . 30. svazek edice Fototorst. Jindřich Přibík (*1944 ) je jedním z nejsložitějších autorů (nejen) české fotografie. Jeho tvorba zahrnuje za více než půlstoletí přes čtyřicet postupně se rozrůstajících a překrývajících cyklů, které tvoří složitou síť odkazů a vzájemných citací. Patří do ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.9697

Jaké má kniha
Jindřich Přibík
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Vančát: Jindřich Přibík koupíte i tady

Specifikace Pavel Vančát: Jindřich Přibík

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 280 Kč

30. svazek edice Fototorst. Jindřich Přibík (*1944 ) je jedním z nejsložitějších autorů (nejen) české fotografie. Jeho tvorba zahrnuje za více než půlstoletí přes čtyřicet postupně se rozrůstajících a překrývajících cyklů, které tvoří složitou síť odkazů a vzájemných citací. Patří do nich jak rané práce s textovými úvahami (Muzeum. Plzeň 1963), cykly Reflexů, pracující se složitými odrazy oken a výkladů, tak především Montáže, vznikající od poloviny šedesátých let ze starých nalezených negativů a pracující volně s » ... a dál?

Produkt Pavel Vančát: Jindřich Přibík

Pavel Vančát: Jindřich Přibík - parametry

Název produktu: Pavel Vančát: Jindřich Přibík
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 280 Kč
Maximální cena: 316 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:
  • Jindřich Přibík - Pavel Vančát . 30. svazek edice Fototorst. Jindřich Přibík (
  • 1944 ) je jedním z nejsložitějších autorů (nejen) české fotografie. Jeho tvorba zahrnuje za více než půlstoletí přes čtyřicet postupně se rozrůstajících a překrývajících cyklů, které tvoří složitou síť odkazů a vzájemných citací. Patří do nich jak rané práce s textovými úvahami (Muzeum. Plzeň 1963), cykly Reflexů, pracující se složitými odrazy oken a výkladů, tak především Montáže, vznikající od poloviny šedesátých let ze starých nalezených negativů a pracující volně s motivy převzatými z klasických filosofických a literárních textů. Autor souběžně studoval fotografii a filosofii, což se odrazilo v celém jeho solitérním díle, pracujícím jak s fotogenií, tak s hermeneutikou. Jindřich Přibík - Pavel Vančát od nakladatelství Torst v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.