MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Pavel Urbášek: Vysokoškolský vzdělávací systém v letech tzv. normalizace

Knihy

Pavel Urbášek: Vysokoškolský vzdělávací systém v letech tzv. normalizace

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788024418797

Vysokoškolský vzdělávací systém v letech tzv. normalizace - Pavel Urbášek. Publikace si klade za cíl provést komplexní rozbor legislativních, správních, institucionálních, organizačních i mocensko-politických a ideologických podmínek existence českých vysokých škol v letech tzv. normalizace (1969 až1989). Výsledek ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.73877

Jaké má kniha
Vysokoškolský vzdělávac..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Pavel Urbášek: Vysokoškolský vzdělávací systém v letech tzv. normalizace

Specifikace Pavel Urbášek: Vysokoškolský vzdělávací systém v letech tzv. normalizace

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 210 Kč

Publikace si klade za cíl provést komplexní rozbor legislativních, správních, institucionálních, organizačních i mocensko-politických a ideologických podmínek existence českých vysokých škol v letech tzv. normalizace (1969 až1989). Výsledek této práce rozhodně nelze pokládat za dějiny českého vysokého školství v dané časové periodě. Práce vychází zejména z pramenů ústřední provenience uložených v Národním archivu. Zejména dokumentů z jednotlivých fondů ÚV KSČ, fondů ministerstva školství a Úřadu vlády ČSR. Pouze v » ... a dál?

Produkt Pavel Urbášek: Vysokoškolský vzdělávací systém v letech tzv. normalizace

Pavel Urbášek: Vysokoškolský vzdělávací systém v letech tzv. normalizace - parametry

Název produktu: Pavel Urbášek: Vysokoškolský vzdělávací systém v letech tzv. normalizace
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 210 Kč
Maximální cena: 224 Kč
Ušetríte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vysokoškolský vzdělávací systém v letech tzv. normalizace - Pavel Urbášek. Publikace si klade za cíl provést komplexní rozbor legislativních, správních, institucionálních, organizačních i mocensko-politických a ideologických podmínek existence českých vysokých škol v letech tzv. normalizace (1969 až1989). Výsledek této práce rozhodně nelze pokládat za dějiny českého vysokého školství v dané časové periodě. Práce vychází zejména z pramenů ústřední provenience uložených v Národním archivu. Zejména dokumentů z jednotlivých fondů ÚV KSČ, fondů ministerstva školství a Úřadu vlády ČSR. Pouze v omezené míře byly využity písemné dokumenty z archivů Masarykovy univerzity a Univerzity Palackého v Olomouci. Vysokoškolský vzdělávací systém v letech tzv. normalizace - Pavel Urbášek od nakladatelství v kategorii | Historie a military za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Přidat recenzi pro Pavel Urbášek: Vysokoškolský vzdělávací systém v letech tzv. normalizace

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.