MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Pavel Toufar, Jiří Petráček: 13 ze Staré čtvrti

Knihy pro děti a mládež

Pavel Toufar, Jiří Petráček: 13 ze Staré čtvrti

Hodnocení: 1x
  • 4

Petr Jareš se právě přestěhoval do Staré čtvrti – a dostal vřelé uvítání. Hned zkraje si na něj vyšlápla parta místních výlupků. Na útěku však shodou okolností potkal nové kamarády a s nimi našel cestu do turistického oddílu. Dobrodružství na sebe nenechá dlouho čekat. Vypravte se s partou kamarádů na průzkum opuštěné chaty, rozluštěte záhady z dávné historie II. světové války a hlavně se znamenitě pobavte. Usnadní vám to Pavel Toufar, Jiří Petráček a jejich legendární komiks 13 ze Staré čtvrti. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
13 ze Staré čtvrti
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Pavel Toufar, Jiří Petráček: 13 ze Staré čtvrti

Specifikace Pavel Toufar, Jiří Petráček: 13 ze Staré čtvrti

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 343 Kč

S komiksovými příběhy Třináctky ze Staré čtvrti jsme se mohli setkávat v letech 1981–84 na zadních stranách Sedmičky pionýrů, kde se objevilo celkem 156 pokračování. Ačkoliv autorům se v komiksu podařilo nastínit obraz doby, příběh samotný se neubrání srovnání s legendárními Rychlými Šípy. Spolu s řečenými Rychlými Šípy, dále se Strážci s Modrou Pětkou, avšak také s Mimozemštany tvoří Třináctka ze Staré čtvrti to nejlepší, co v našich zemích pro mládež vzniklo. Kniha slibuje výtečný výtvarný zážitek vzhledem k » ... a dál?

Produkt Pavel Toufar, Jiří Petráček: 13 ze Staré čtvrti

Pavel Toufar, Jiří Petráček: 13 ze Staré čtvrti - parametry

Název produktu: Pavel Toufar, Jiří Petráček: 13 ze Staré čtvrti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 343 Kč
Maximální cena: 449 Kč
Ušetríte až: 106 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Petr Jareš se přestěhoval do Staré čtvrti a při pronásledování partou místních chuligánů našel shodou okolností nové kamarády a cestu do turistického oddílu.

S jeho členy pak prožívá nespočet dobrodružství, jež pro ně připravil vedoucí Karel, nebo která si je našla sama. Chodby a sklepení opuštěného kláštera, uličky, zapadlé plácky a zákoutí Staré čtvrti, loděnice, opuštěná chata na ostrově uprostřed řeky, krajina letních táborů na břehu rybníka, srub v horách – to jsou jen některé z kulis a prostředí, v nichž se Třináctka pohybuje a setkává se zde s podivínskými lidmi, s nadšenými pořadateli zimních i letních sportovních akcí, s darebáky i poctivci, s dívčím turistickým oddílem i archeologickým kroužkem. Pátrají po mnohých věcech, jež je zavedou až do dávné historie II. světové války, pomáhají starým lidem a dělají radost dětem, musí se i vypořádat s hrozícím rozpadem oddílu. S komiksovými příběhy Třináctky ze Staré čtvrti jsme se mohli setkávat v letech 1981–84 na zadních stranách Sedmičky pionýrů, kde se objevilo celkem 156 pokračování.

Ačkoliv autorům se v komiksu podařilo nastínit obraz doby, příběh samotný se neubrání srovnání s legendárními Rychlými Šípy.

Spolu s řečenými Rychlými Šípy, dále se Strážci s Modrou Pětkou, avšak také s Mimozemštany tvoří Třináctka ze Staré čtvrti to nejlepší, co v našich zemích pro mládež vzniklo.Autor: Pavel Toufar; Jiří PetráčekRok vydání: 2015Vazba: Jiný materiál potahuISBN: 978-80-88098-01-0Počet stran: 160Rozměry: 310,0 x 217,0 x 16,0

Pavel Toufar; Jiří PetráčekNakladatelství Josef Vybíral 2015Kniha, čeština, 160 stran


Přidat recenzi pro Pavel Toufar, Jiří Petráček: 13 ze Staré čtvrti

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.