Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Pavel Svoboda: Zpěvy vánoční Evropy

Knihy naučná literatura

Pavel Svoboda: Zpěvy vánoční Evropy

Hodnocení: 1x
  • 4

Se svými 177 vánočními písněmi a koledami představuje tato antologie nejrozsáhlejší sbírku evropských vánočních písní, jaká kdy u nás byla vydána. Všechny písně jsou publikovány dvojjazyčně: s původními texty a souběžně i s jejich českými překlady. Nápěvy písní jsou opatřeny akordickými značkami. K mnoha písním jsou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89186
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Svoboda: Zpěvy vánoční Evropy koupíte i tady

Specifikace Pavel Svoboda: Zpěvy vánoční Evropy

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 287 Kč

Se svými 177 vánočními písněmi a koledami představuje tato antologie nejrozsáhlejší sbírku evropských vánočních písní. ... a dál?

Produkt Pavel Svoboda: Zpěvy vánoční Evropy

Pavel Svoboda: Zpěvy vánoční Evropy - parametry

Název produktu: Pavel Svoboda: Zpěvy vánoční Evropy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 287 Kč
Maximální cena: 449 Kč
Ušetríte až: 162 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Se svými 177 vánočními písněmi a koledami představuje tato antologie nejrozsáhlejší sbírku evropských vánočních písní, jaká kdy u nás byla vydána. Všechny písně jsou publikovány dvojjazyčně: s původními texty a souběžně i s jejich českými překlady. Nápěvy písní jsou opatřeny akordickými značkami. K mnoha písním jsou připojeny poznámky a komentáře, osvětlující okolnosti jejich vzniku. Pro přehlednost jsou písně řazeny podle jednotlivých států a doplněny tematickým rejstříkem. Reprezentativně vypravená publikace v pevné vazbě s reprodukcí obrazu H. Bosche nejen potěší všechny, kdo si chtějí zpříjemnit kouzelnou atmosféru Vánoc, ale bude bezpochyby také vítaným vánočním dárkem. Obsah: 1. Děťátko se narodilo / Puer natus in Bethlehem (latinská) 2. Chlapec narozen je dnes / Puer nobis nascitur (latinská) 3. Chvalme všichni Spasitele / Quem pastores laudavere (latinská) 4. Jdou zástupy věrných / Adeste fideles (latinská) 5. Ježíš, malý pacholík / Resonet in laudibus (latinská) 6. Znějte, vy jasné písně chval / Nobis est natus hodie (latinská) 7. Už proroctví Daniele / Danielis prophetia (latinská) 8. Na Boží narození / In natali Domini 9. Nastal nám den veselý / Dies est laetitiae (latinská) 10. Hajej, nynej / Dormi, dormi bel bambin I. (Itálie) 11. Tak už usni / Dormi, dormi bel bambin II. (Itálie) 12. Do té slůje / Dalle grotte (Itálie) 13. Co všechno zažil Betlém / Quanno nascette Ninno (Itálie) 14. Jsme tři králové / Noi siamo i tre re (Itálie) 15. Ten chlapec se narodil / Bambino divino (Itálie) 16. K nám sestoupil jsi / Tu scendi dalle stelle (itálie) 17. Zpěv k nebesům stoupá / Fermarono i cieli (Itálie) 18. Ó vy nejsvětější / O Santissimo (Itálie) 19. Té noci tajemné / In notte placida (Itálie) 20. Už neplač, ale spinkej / Ninni, la tibkix izjed (Malta) 21. Melichar a Baltazar / melchior et Balhtazar (Francie) 22. Andělové nad lukami / Les anges dans nos campagnes (Francie) 23. Božské dítě / Il est né le divin enfant (Francie) 24. Dobrá novina / Noel nouvelet! (Francie) 25. Ejhle, světlo / Un flambeau (Francie) 26. Vůl, osel šedý, jesličky / Entre le boeuf el l'ane gris (Francie) 27. Já vím, Panno Maria / Je sais, Vierge Marie (Francie) 28. Josef dobrou ženu má / Joseph est bien marié (Francie) 29. Magnificat / Magnificat (Francie) 30. Radostné vám nesem zvěsti / Apprenez une nouvelle (Francie) 31. Tóny ať nesou zprávu / Jésus nait, tentre et bléme (Francie) 32. Za úsvitu / De bon matin (Francie) 33. Zazpívejte, ovčáci / Imitez, amis bergers (Francie) 34. Dnes příchod slavme Pána / Célébrons la Naissance (Francie) 35. Bim, bam, tři muži / Tan, tan, van por el desierto (Španělsko) 36. Hle, za dveřmi / Madre, en la puerta hay un Nino (Španělsko) 37. Kdo Betlémem kráčí (Rin, rin) / Hacia Belén (Rin, rin) (Španělsko) 38. Pětadvacátýho k ránu / A vinticinc de Desembre (Španělsko) 39. Už to zvoní / Gatatumba (Španělsko) 40. Hrejte, zvony kostelní / Campanita del lugar (Španělsko) 41. Tak, hajidady / A la naníta nana (Španělsko) 42. Slunce se ukrylo z


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.