Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Pavel Prudký: Vzory korespondence podle daňového řádu 2015 (+CD)

Učebnice/Odborná literatura

Pavel Prudký: Vzory korespondence podle daňového řádu 2015 (+CD)

Hodnocení: 1x
  • 4

Vzory korespondence podle daňového řádu 2015 - Milan Lošťák; Pavel Prudký. Aktualizované vydání publikace Vzory korespondence podle daňového řádu je užitečným pomocníkem všech daňových subjektů, které z nejrůznějších příčin komunikují se správcem daně, finančním úřadem. Nenahraditelný praktický pomocník při ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.33333
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Prudký: Vzory korespondence podle daňového řádu 2015 (+CD) koupíte i tady

Specifikace Pavel Prudký: Vzory korespondence podle daňového řádu 2015 (+CD)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 389 Kč

Autor : Milan Lošťák, Pavel Prudký, Aktualizované vydání publikace Vzory korespondence podle daňového řádu je užitečným pomocníkem všech daňových subjektů, které z nejrůznějších příčin komunikují se správcem daně, finančním úřadem. Nenahraditelný praktický pomocník při komunikaci se správci daně Po osmnáctileté „éře“ správy daní podle zákona o správě daní a poplatků, jehož platnost skončila rokem 2010, je správa všech daní upravena od roku 2011 daňovým řádem (zákon č. 280/2009 Sb.). Protože i v prostředí » ... a dál?

Produkt Pavel Prudký: Vzory korespondence podle daňového řádu 2015 (+CD)

Pavel Prudký: Vzory korespondence podle daňového řádu 2015 (+CD) - parametry

Název produktu: Pavel Prudký: Vzory korespondence podle daňového řádu 2015 (+CD)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 389 Kč
Maximální cena: 499 Kč
Ušetríte až: 110 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vzory korespondence podle daňového řádu 2015 - Milan Lošťák; Pavel Prudký. Aktualizované vydání publikace Vzory korespondence podle daňového řádu je užitečným pomocníkem všech daňových subjektů, které z nejrůznějších příčin komunikují se správcem daně, finančním úřadem. Nenahraditelný praktický pomocník při komunikaci se správci daně Po osmnáctileté „éře“ správy daní podle zákona o správě daní a poplatků, jehož platnost skončila rokem 2010, je správa všech daní upravena od roku 2011 daňovým řádem (zákon č. 280/2009 Sb.). Protože i v prostředí této zákonné normy se veškeré dění neustále vyvíjí, přičemž určitě nejde o zjednodušování vztahu mezi daňovými subjekty a správci daně, nabízí naše nakladatelství tuto publikaci s mnoha vzory pro takřka všechny nejčastější, ale i ojedinělé situace, které mohou vznikat v reálném životě. Vzory korespondence pro editaci Vzory s komentáři pomohou poplatníkům daní, účetním i daňovým poradcům využít některý z příkladů, které jsou vždy doplněny stručným odkazem na příslušný paragraf daňového zákona. Na tuto praktickou část navazuje průřezový rozbor příslušných souvisejících pasáží zákona, který objasňuje všechny pojmy daňového řízení a jeho jednotlivé fáze i s upozorněním na nejrůznější úskalí, kterým lze při komunikaci s finančním úřadem předejít. Nedílnou částí publikace jsou i adresy jednotlivých správců daní v celé její organizační struktuře s upozorněním na nejnovější změny provedené k 1. 11. 2014, které jsou součástí permanentně probíhající reformy finanční správy. Všechny vzory také ke stažení z přiloženého CD Přílohou této publikace je i CD nosič, jehož obsahem jsou jednotlivé vzory uvedené v publikaci a který lze využít jako základ při sestavení příslušného podání a doplnit ho konkrétními údaji a podrobnostmi vztahujícími se k daňovému řízení. Širokospektrální možnost využití publikace je základem jejího stabilního umístění v nabídce daňové literatury nakladatelství ANAG. Vzory korespondence podle daňového řádu 2015 - Milan Lošťák; Pavel Prudký od nakladatelství v kategorii | | Ekonomie | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Milan Lošťák; Pavel PrudkýANAG 2015, edice DaněKniha, čeština, 448 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.