Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Pavel Molek: Právní pojem pronásledování v souvislostech evropského azylového práva

Učebnice/Odborná literatura

Pavel Molek: Právní pojem pronásledování v souvislostech evropského azylového práva

Hodnocení: 1x
  • 4

Titul z edice Občanského a společenskovědního základu se zaměřením na ekonomii. Výuka pokrývá tato témata: 1. Základní ekonomické pojmy (Předmět a definice ekonomie, Prvopočátky ekonomického chování, Členění ekonomie, Základní ekonomické otázky a ekonomické systémy) 2. Úvod do tržního hospodářství (Potřeby, Výroba a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Molek: Právní pojem pronásledování v souvislostech evropského azylového práva koupíte i tady

Specifikace Pavel Molek: Právní pojem pronásledování v souvislostech evropského azylového práva

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 357 Kč

Kniha se zabývá klíčovým pojmem uprchlického a azylového práva. Zasadní je přitom práce s judikaturou, zejména se soudními rozhodnutími Nejvyššího správního soudu, na jejichž zpracování je kniha přede ... a dál?

Produkt Pavel Molek: Právní pojem pronásledování v souvislostech evropského azylového práva

Pavel Molek: Právní pojem pronásledování v souvislostech evropského azylového práva - parametry

Název produktu: Pavel Molek: Právní pojem pronásledování v souvislostech evropského azylového práva
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 357 Kč
Maximální cena: 521 Kč
Ušetríte až: 164 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Titul z edice Občanského a společenskovědního základu se zaměřením na ekonomii. Výuka pokrývá tato témata: 1. Základní ekonomické pojmy (Předmět a definice ekonomie, Prvopočátky ekonomického chování, Členění ekonomie, Základní ekonomické otázky a ekonomické systémy) 2. Úvod do tržního hospodářství (Potřeby, Výroba a výrobní proces, Zboží, Peníze, Základní prvky tržního mechanismu, Členění trhu) 3. Trh výrobků a služeb (Poptávka, Nabídka, Vzájemné působení nabídky a poptávky) 4. Ostatní trhy (Obecná charakteristika trhu výrobních faktorů, Trh půdy, Trh práce, Finanční trhy) 5. Doprovodné jevy tržního mechanismu (Nedokonalosti tržního mechanismu, Nezaměstnanost, Inflace) 6. Úloha státu v tržním hospodářství (Stát na straně nabídky a poptávky, Stát jako činitel vytvářející a ovlivňující ekonomické prostředí, Hospodářská politika vlády, Selhávání státu v tržním hospodářství) 7. Nástroje hospodářské politiky státu (Monetární a fiskální politika státu, Státní rozpočet, Obchodní politika státu, Důchodová a sociální politika státu) 8. Národní hospodářství (Členění národního hospodářství, Soukromý a veřejný sektor, Veřejná ekonomie) 9. Národohospodářské agregáty (Životní úroveň a její ukazatele, Toky v národním hospodářství) 10. Banky a jejich úloha v hospodářství země (Formy peněz, Vznik bank, Funkce a postavení centrální banky a komerčních bank) 11. Cyklický vývoj tržního hospodářství (Ekonomický růst, Faktory ovlivňující ekonomický růst, Hospodářský cyklus, Příčiny cyklického vývoje tržního hospodářství) 12. Zahraniční obchod (Členění, výhody a rizika zahraničního obchodu, Clo a celní politika, Podnikání v rámci EU) 13. Podnik (Obecná charakteristika podnikatelského subjektu, Živnostenský rejstřík, Obchodní rejstřík, Vznik živnostenského oprávnění, provozování a zánik živnosti, Podnikatel, Podnik, Obecná charakteristika a formy obchodních společností, Další formy podnikání) 14. Podnikání / Činnost podniku (Finance a peníze v podnikatelské sféře, Tok peněz v podniku, Zdroje financování podniku, Činnost podniku, Management podniku, Marketing podniku, Náklady, výnosy a výsledek hospodaření, Stanovení prodejní ceny) 15. Daně a poplatky (Daňová soustava ČR, Formy daní, Poplatky) 16. Zaměstnání (Obecné podmínky zaměstnanosti občanů, Nabídka a poptávka na trhu práce, Výběr pracovníků na určitý typ práce, Odměňování a mzdy, Úřad práce a hmotné zabezpečení v nezaměstnanosti, Aktivní přístup k uplatnitelnosti na trhu práce) 17. Osobní finance (Bankovky a mince České republiky, Způsoby placení, Finanční produkty) 18. Moje ekonomické povědomí - závěrečná kapitola zaměřená na poukázání na časté ekonomické situace a problémy, do kterých se může člověk dostat a ve kterých by se měl orientovat. Pasáže této kapitoly slouží jednak k zamyšlení se nad možnými situacemi, vyučující může nad jednotlivými uvedenými případy dále diskutovat se studenty. Kniha se zabývá klíčovým pojmem uprchlického a azylového práva. Zasadní je přitom práce s judikaturou, zejména se soudními ro


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.