Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Pavel Marinič: Hodnotový management ve finančním řízení

Učebnice/Odborná literatura

Pavel Marinič: Hodnotový management ve finančním řízení

Hodnocení: 1x
  • 4

Hodnotový management ve finančním řízení - Pavel Marinič. Publikace přibližuje čtenářům základní aspekty a problematiku hodnotového managementu ve finančním řízení, s důrazem na jeho význam a postavení v rámci podnikového managementu. Finanční řízení jako integrální součást podnikového řízení má úzkou vazbu a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Hodnotový management ve..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Marinič: Hodnotový management ve finančním řízení koupíte i tady

Specifikace Pavel Marinič: Hodnotový management ve finančním řízení

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 300 Kč

Publikace přibližuje čtenářům základní aspekty a problematiku hodnotového managementu ve finančním řízení, s důrazem na jeho význam a postavení v rámci podnikového managementu. Finanční řízení jako ... a dál?

Produkt Pavel Marinič: Hodnotový management ve finančním řízení

Pavel Marinič: Hodnotový management ve finančním řízení - parametry

Název produktu: Pavel Marinič: Hodnotový management ve finančním řízení
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 300 Kč
Maximální cena: 383 Kč
Ušetríte až: 83 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hodnotový management ve finančním řízení - Pavel Marinič. Publikace přibližuje čtenářům základní aspekty a problematiku hodnotového managementu ve finančním řízení, s důrazem na jeho význam a postavení v rámci podnikového managementu. Finanční řízení jako integrální součást podnikového řízení má úzkou vazbu a propojení na ostatní subsystémy řízení, zejména účetnictví a controlling. Publikace je rozvržena do osmi kapitol, ve kterých jsou rozvedeny jednotlivé cíle a nástoje finančního řízení. Čtenář po prostudování publikace by měl být schopen definovat základní cíle podniku z hlediska finančního řízení, využívat elementární nástroje hodnotového managementu a měřit efektivnost a finanční výkonnost podniku. Kromě toho by měl být schopen identifikovat a rozlišovat základní formy a zdroje kapitálu jakož i způsoby jeho získávání pro financování základních potřeb podnikatelských subjektů, dále rozhodovat o cílech a podmínkách dislokace kapitálu v podniku, jakož i zabezpečit efektivní nakládání s disponibilními zdroji v rámci aktivit spojených s podnikáním. Čtenář tak bude schopen rozlišit a prakticky využívat nástroje strategického, dlouhodobého a krátkodobého finančního managementu v souladu se základním cílem a posláním podniku vymezeným vizí vlastníků. Hodnotový management ve finančním řízení - Pavel Marinič od nakladatelství v kategorii | Management, Marketing | Management za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Daňová a účetní oblast u příspěvkových organizací rozhodně patří složitější   problematiku. Příspěvkové organizace podléhají velmi přísným regulačním pravidlům v rozpočtové a finanční oblasti a tato pravidla se do daňové a účetní praxe promítají a přenášejí.   Publikace Příspěvkové organizace 2014 proto přináší podrobné vysvětlení daňové a účetní problematiky těchto organizací.   Na konkrétních  případech a poznatcích z praxe vysvětluje jednotlivé aspekty zdanění v oblasti daně z nabytí nemovitých věcí, daně z nemovitých věcí, daně z příjmů, daně z přidané hodnoty, daně silniční.   Zohledněny jsou také poslední změny, které do této oblasti přinesla rekodifikace soukromého práva a související novelizace řady právních předpisů, včetně předpisů daňových a účetních. Při výkladu byla zohledněna i související judikatura, která nabývá pro praxi čím dále většího významu.   Publikace by měla být nápomocnou příslušným pracovníkům příspěvkových organizací při řešení i složitějších daňových a účetních problémů, určena je i širší odborné veřejnosti, která se touto problematikou zabývá.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.