Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Pavel Kovář: Vítězové a poražení

Knihy osobnosti a fakta

Pavel Kovář: Vítězové a poražení

Hodnocení: 1x
  • 4

Historické okamžiky českého sportu. Připomeňte si příběhy prvních českých rekordmanů a olympijských vítězů, prvních šiřitelů české sportovní slávy. Příběhy, ve kterých se odráží to, čím si v průběhu téměř dvou staletí prošel český sport. Je mezi nimi například „hoch, co se trápil s tou pokličkou“, až vynalezl ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Vítězové a poražení
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Kovář: Vítězové a poražení koupíte i tady

Specifikace Pavel Kovář: Vítězové a poražení

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 219 Kč

Připomeňte si příběhy prvních českých rekordmanů a olympijských vítězů, prvních šiřitelů české sportovní slávy. Příběhy, ve kterých se odráží to, čím si v průběhu téměř dvou staletí prošel český sport ... a dál?

Produkt Pavel Kovář: Vítězové a poražení

Pavel Kovář: Vítězové a poražení - parametry

Název produktu: Pavel Kovář: Vítězové a poražení
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 219 Kč
Maximální cena: 284 Kč
Ušetríte až: 65 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Historické okamžiky českého sportu. Připomeňte si příběhy prvních českých rekordmanů a olympijských vítězů, prvních šiřitelů české sportovní slávy. Příběhy, ve kterých se odráží to, čím si v průběhu téměř dvou staletí prošel český sport. Je mezi nimi například „hoch, co se trápil s tou pokličkou“, až vynalezl diskařskou otočku, nebo „šampion z údolí račího potoka“, který na berlínské olympiádě zkazil náladu tomu chlápkovi s knírkem. Někteří z nich upadli v zapomnění, protože jejich sportovní kariéra byla krátká. Například téměř sto let „neznámý“ libeňský truhlář Jindřich Valášek, střelec historicky prvního gólu naší fotbalové reprezentace. Připomeňte si i bizarní příběh „světové atletky“ Zdeny Koubkové a posléze ragbisty Zdeňka Koubka – bytosti, jež v jednom těle prožila dva životy. Nebo Emericha Ratha, „všesportovce“, šerifa trampské osady a patrně také prvního „socialistického“ bezdomovce. Všichni, o nichž na stránkách této knihy budete číst, byli – třebaže někteří jen krátce – součástí našeho sportu. Mnozí byli obdivovaní, protože tvořili jeho historii, k jiným můžeme mít výhrady. A protože je známo, že sportovní život je krátký, namáhavý i těžký, posuzujme hrdiny „nejstarších sportovních pověstí českých“ bez předsudků. Publikace: Vítězové a poražení - Historické okamžiky českého sportu - Pavel Kovář. Kdo vstřelil vůbec první gól za českou reprezentaci? Trpěl Miroslav

Tyrš opravdu maniodepresí? Připomeňte si příběhy prvních českých

rekordmanů a olympijských vítězů, prvních šiřitelů české sportovní

slávy. Příběhy, ve kterých se odráží to, čím si v průběhu téměř

dvou staletí prošel český sport. Publikace: Vítězové a poražení - Historické okamžiky českého sportu - Pavel Kovář.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.