Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Pavel Kotlán: Chcete se dostat na fakultu sociálních studií /věd/? - 2.díl

Učebnice/Odborná literatura

Pavel Kotlán: Chcete se dostat na fakultu sociálních studií /věd/? - 2.díl

Hodnocení: 1x
  • 4

Základy sociálních věd - kniha navazuje na velmi úspěšný 1. díl a formou více jak 1000 testových otázek z přijímacích zkoušek ukazuje potřebnou hloubku přípravy na uvedné vysoké školy. Zároveň obsahuje také kompletní přijímací test, ve kterém si potencionální uchazeč o studium ověří své schopnosti. Kniha má sloužit ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Chcete se dostat na fak..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Kotlán: Chcete se dostat na fakultu sociálních studií /věd/? - 2.díl koupíte i tady

Specifikace Pavel Kotlán: Chcete se dostat na fakultu sociálních studií /věd/? - 2.díl

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 192 Kč

Kniha je jedinečnou pomůckou určenou uchazečům o studium na fakultách sociálních studií (věd), humanitních studií, právnické fakultě avšak i na fakulty filozofické a pedagogické. Formou více jak 1000 ... a dál?

Produkt Pavel Kotlán: Chcete se dostat na fakultu sociálních studií /věd/? - 2.díl

Pavel Kotlán: Chcete se dostat na fakultu sociálních studií /věd/? - 2.díl - parametry

Název produktu: Pavel Kotlán: Chcete se dostat na fakultu sociálních studií /věd/? - 2.díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 192 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 107 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Základy sociálních věd - kniha navazuje na velmi úspěšný 1. díl a formou více jak 1000 testových otázek z přijímacích zkoušek ukazuje potřebnou hloubku přípravy na uvedné vysoké školy. Zároveň obsahuje také kompletní přijímací test, ve kterém si potencionální uchazeč o studium ověří své schopnosti. Kniha má sloužit především středoškolským studentům při jejich přípravě na vysoké školy sociálního zaměření (tj. především na Fakultu sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně, na Fakultu sociálních věd a Fakultu humanitních studií Karlovy univerzity v Praze a na Fakultu humanitních studií Univerzity v Hradci Králové), avšak i na fakulty filozofické a pedagogické. Publikace zohledňuje všechny oblasti přijímacích testů, a to především s ohledem na strukturu testů SCIO. Jedná se tedy o oblast filozofie a politické filozofie, politologie a státovědy, moderních dějin, psychologie, sociologie, práva a ekonomie. Na závěr publikace je uveden ukázkový přijímací test, který je průřezem výše uvedených oblastí. Publikaci je výhodné zkombinovat s 1. dílem - teoretickým shrnutím problematiky a přípravou na testy studijních předpokladů a z logiky - viz knihy Testy studijních předpokladů a základy logiky (1. a 2. díl). ([psychologie a sociologie, filozofie a politická filozofie, politologie, státověda, moderní dějiny, právo, ekonomie : 1000 testových otázek z přijímacích zkoušek s řešením] : cvičebnice [testových otázek + kompletní přijímací test])


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.