MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Pavel Kolář: Rehabilitace v klinické praxi

Učebnice/Odborná literatura

Pavel Kolář: Rehabilitace v klinické praxi cena od 0 Kč

Pavel Kolář: Rehabilitace v klinické praxi

Hodnocení: 7x
  • 3.85714

Jste příznivci zajímavých a naučných knížek? Rádi byste se dozvěděli něco víc o oboru rehabilitace? Pak zpozorněte, když je řeč o knize Rehabilitace v klinické praxi. Nejenže v ní naleznete téměř všechny přístupy, ale je navíc rozdělena do dvou částí - do obecné, kde naleznete informace o rehabilitaci jako součásti integrace, ale také do speciální části, ve které se dozvíte více o léčbě a prevenci. více podrobností

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Pavel Kolář: Rehabilitace v klinické praxi - parametry

Název produktu: Pavel Kolář: Rehabilitace v klinické praxi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.86 bodů z 5
Počet hodnocení: 7 x
Hodnocení:
  • 3.85714
Podrobný popis:

Kniha je prvním uceleným přehledem oboru rehabilitace. Je rozdělena na obecnou a speciální část. V obecné části jsou popsány jednotlivé oblasti rehabilitace, jejímž hlavním cílem je sociální integrace jedince (rehabilitace léčebná, sociální, pedagogická a pracovní). Dále jsou popsány diagnostické a léčebné postupy zaměřené na ovlivnění funkčního, především motorického de?citu. V diagnostice jsou podrobně popsány klinické vyšetřovací postupy pohybové soustavy, testování a hodnocení motorického postižení a omezení aktivit denního života. Nechybí ani psychologické vyšetření u bolestivých stavů používané v rehabilitaci a funkční laboratorní vyšetření, včetně funkčních postupů u zobrazovacích metod. V terapeutických postupech se autoři věnují léčebné rehabilitaci u poruch hybného systému a zaměřují se i na poruchy dalších orgánových systémů. Kromě fyzioterapeutických postupů se zabývají i fyzikální terapií, balneologií a ergoterapií. Kniha je prvním uceleným přehledem oboru rehabilitace. Je rozdělena na obecnou a speciální část. V obecné části jsou popsány jednotlivé oblasti rehabilitace, jejímž hlavním cílem je sociální integrace jedince (rehabilitace léčebná, sociální, pedagogická a pracovní). Dále jsou popsány diagnostické a léčebné postupy zaměřené na ovlivnění funkčního, především motorického de?citu. V diagnostice jsou podrobně popsány klinické vyšetřovací postupy pohybové soustavy, testování a hodnocení motorického postižení a omezení aktivit denního života. Nechybí ani psychologické vyšetření u bolestivých stavů používané v rehabilitaci a funkční laboratorní vyšetření, včetně funkčních postupů u zobrazovacích metod. V terapeutických postupech se autoři věnují léčebné rehabilitaci u poruch hybného systému a zaměřují se i na poruchy dalších orgánových systémů. Kromě fyzioterapeutických postupů se zabývají i fyzikální terapií, balneologií a ergoterapií. Ve speciální části knihy je zpracována rehabilitace u jednotlivých klinických oborů, kde léčebná rehabilitace zastává významnou roli v léčbě a prevenci. Samostatné kapitoly jsou věnovány rehabilitaci v neurologii, ortopedii, interně, gynekologii, onkologii a psychiatrii, problematice bolesti a psychosomatickým onemocněním. Speci?kou této publikace je větší prostor věnovaný pohybovému vývoji člověka a možnostem jeho využití v diagnostických a terapeutických postupech pohybové soustavy.


Recenze Pavel Kolář: Rehabilitace v klinické praxi

a94, 25. listopadu 2015Knížka je opravdu uceleným přehledem v oboru rehabilitace. To znamená, že v ní najdeme téměř vše, co je pro praxi potřebné znát, ale nic nejde pořádně do hloubky. Skvěle rozpracovaná je část motorického vývoje dítěte včetně názorných fotografií.
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Pavel Kolář: Rehabilitace v klinické praxi

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.