Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Pavel Kohout: Finance po krizi

Knihy

Pavel Kohout: Finance po krizi

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Finance po krizi - Evropa na cestě do neznáma - 3. vydání - Pavel Kohout. Kniha podává přehled o finančních krizích v různých částech světa, počínaje americkou hypoteční krizí v roce 2007 a konče posledním vývojem krize v eurozóně během roku 2011. Důraz je kladen na praktické stránky z hlediska osobních investic, ale ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77927

Jaké má kniha
Finance po krizi
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Kohout: Finance po krizi koupíte i tady

Specifikace Pavel Kohout: Finance po krizi

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 239 Kč

Kniha podává přehled o finančních krizích v různých částech světa, počínaje americkou hypoteční krizí v roce 2007 a konče posledním vývojem krize v eurozóně během roku 2011. Důraz je kladen na praktic ... a dál?

Produkt Pavel Kohout: Finance po krizi

Pavel Kohout: Finance po krizi - parametry

Název produktu: Pavel Kohout: Finance po krizi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 284 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Finance po krizi - Evropa na cestě do neznáma - 3. vydání - Pavel Kohout. Kniha podává přehled o finančních krizích v různých částech světa, počínaje americkou hypoteční krizí v roce 2007 a konče posledním vývojem krize v eurozóně během roku 2011. Důraz je kladen na praktické stránky z hlediska osobních investic, ale také hospodářské politiky. Doporučená četba pro zájemce o investování do akcií, nemovitostí, zlata a jiných komodit, pro studenty ekonomických oborů, finanční poradce, ale také pro poslance, senátory a členy vlády. Zvláštní důraz je kladen na vývoj české ekonomiky v kontextu série světových krizí. Finance po krizi - Evropa na cestě do neznáma - 3. vydání - Pavel Kohout od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii Management, Marketing | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Finanční krize a následná recese jsou události, které pohnuly světem. Ačkoli nejsou u konce, lze již analyzovat vývoj, který k nim vedl. Kniha se v první části zabývá kořeny finanční krize, mechanismy a motivy jejího vzniku. Ve druhé části ji analyzuje z teoretického hlediska a z hlediska hospodářské politiky. V poslední části se zabývá dopady krize na chování investic a investorů. Autor shrnuje, co z krize vyplývá pro investiční chování, které teorie a modely se osvědčily a které nikoli. Pro studenty i učitele bude kniha neocenitelným aktuálním pramenem faktických informací. Publikace je psána srozumitelně, nevyžaduje po čtenáři speciální znalosti nad rámec ekonomických rubrik denního tisku či populárních časopisů ekonomického zaměření. Finance po krizi 2.vydání - GRADA - Jazyk: CZ - 272 str. - ISBN: 978-80-247-3583-2 - Kniha


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.