Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Pavel Čech, Dalibor Antalík, Jan Dušek, Jana Mynářová: Jako pták v kleci

Knihy naučná literatura

Pavel Čech, Dalibor Antalík, Jan Dušek, Jana Mynářová: Jako pták v kleci

Hodnocení: 1x
  • 4

Jako pták v kleci – Epigrafické památky starověké Levanty - Dalibor Antalík, Pavel Čech, Jan Dušek, Jana Mynářová. 5. svazek je obdobně jako další svazky této řady komentovanou antologií primárních písemných pramenů z prostoru starověké Syropalestiny, tentokrát tzv. “epigrafiky”. Kniha je rozdělena do čtyř ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Čech, Dalibor Antalík, Jan Dušek, Jana Mynářová: Jako pták v kleci koupíte i tady

Specifikace Pavel Čech, Dalibor Antalík, Jan Dušek, Jana Mynářová: Jako pták v kleci

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 240 Kč

5. svazek je obdobně jako další svazky této řady komentovanou antologií primárních písemných pramenů z prostoru starověké Syropalestiny, tentokrát tzv. "epigrafiky". Kniha je rozdělena do čtyř chronologických částí, přičemž nejstarší zde pojednané texty pocházejí z rané doby bronzové, zatímco nejmladšími nápisy jsou ty, jež byly sepsány až v době železné a které zde tvoří většinu. Právě levantské státy doby železné byly vystaveny tlaku velmocí z Východu (Asyřané, Babylóňané) a "jako pták v » ... a dál?

Produkt Pavel Čech, Dalibor Antalík, Jan Dušek, Jana Mynářová: Jako pták v kleci

Pavel Čech, Dalibor Antalík, Jan Dušek, Jana Mynářová: Jako pták v kleci - parametry

Název produktu: Pavel Čech, Dalibor Antalík, Jan Dušek, Jana Mynářová: Jako pták v kleci
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 240 Kč
Maximální cena: 348 Kč
Ušetríte až: 108 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jako pták v kleci – Epigrafické památky starověké Levanty - Dalibor Antalík, Pavel Čech, Jan Dušek, Jana Mynářová. 5. svazek je obdobně jako další svazky této řady komentovanou antologií primárních písemných pramenů z prostoru starověké Syropalestiny, tentokrát tzv. “epigrafiky”. Kniha je rozdělena do čtyř chronologických částí, přičemž nejstarší zde pojednané texty pocházejí z rané doby bronzové, zatímco nejmladšími nápisy jsou ty, jež byly sepsány až v době železné a které zde tvoří většinu. Právě levantské státy doby železné byly vystaveny tlaku velmocí z Východu (Asyřané, Babylóňané) a „jako pták v kleci“ si tak mohl připadat i poslední aramejský král Resín, kterého uvěznil v Damašku asyrský panovník Tiglatpilesar III. a stejně tak uvěznil „jako ptáka v kleci“ asyrský král Sinacherib v Jeruzalémě judského krále Chizkijáše. Jako pták v kleci – Epigrafické památky starověké Levanty - Dalibor Antalík, Pavel Čech, Jan Dušek, Jana Mynářová od nakladatelství Oikoymenh v kategorii | Filozofie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Anotace: První svazek třetího dílu Fenomenologických spisů zahrnuje nepublikované rukopisy z let 1939-1945, v nichž Patočka dále rozvíjí svou koncepci fenomenologie z konce 30. let: na místo transcendentální subjektivity staví neobjektivovatelné nitro a v souvislosti s tím usiluje o vypracování nové teorie intencionality


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.