Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Pavel Brodský, Jan Pařez: Katalog iluminovaných rukopisů Strahovské knihovny

Knihy

Pavel Brodský, Jan Pařez: Katalog iluminovaných rukopisů Strahovské knihovny

Hodnocení: 1x
  • 4

Katalog iluminovaných rukopisů Strahovské knihovny - Pavel Brodský, Jan Pařez . Katalog poprvé v úplnosti podchytil podrobným uměleckohistorickým a kodikologickým popisem všechny výtvarně zdobené rukopisy Strahovské knihovny v časovém rozmezí od 10. století do čtvrtiny 17. století. Práce tak poskytuje základní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89247

Jaké má kniha
Katalog iluminovaných r..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Pavel Brodský, Jan Pařez: Katalog iluminovaných rukopisů Strahovské knihovny

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 300 Kč

Katalog poprvé v úplnosti podchytil podrobným uměleckohistorickým a kodikologickým popisem všechny výtvarně zdobené rukopisy Strahovské knihovny v časovém rozmezí od 10. století do čtvrtiny 17. století. Práce tak poskytuje základní informaci badatelům v oblasti historie, pomocných věd historických, dějin umění, kulturních dějin, teologie, liturgiky i dalších vědeckých disciplin. Nezanedbatelným přínosem je skutečnost, že obsahuje vedle rukopisů známých i památky doposud neznámé či známé jen nedostatečně a » ... a dál?

Produkt Pavel Brodský, Jan Pařez: Katalog iluminovaných rukopisů Strahovské knihovny

Pavel Brodský, Jan Pařez: Katalog iluminovaných rukopisů Strahovské knihovny - parametry

Název produktu: Pavel Brodský, Jan Pařez: Katalog iluminovaných rukopisů Strahovské knihovny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 300 Kč
Maximální cena: 300 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Katalog iluminovaných rukopisů Strahovské knihovny - Pavel Brodský, Jan Pařez . Katalog poprvé v úplnosti podchytil podrobným uměleckohistorickým a kodikologickým popisem všechny výtvarně zdobené rukopisy Strahovské knihovny v časovém rozmezí od 10. století do čtvrtiny 17. století. Práce tak poskytuje základní informaci badatelům v oblasti historie, pomocných věd historických, dějin umění, kulturních dějin, teologie, liturgiky i dalších vědeckých disciplin. Nezanedbatelným přínosem je skutečnost, že obsahuje vedle rukopisů známých i památky doposud neznámé či známé jen nedostatečně a zpřístupní je tak badatelské veřejnosti. Cizojazyčné resumé a ikonografický rejstřík umožní pracovat s katalogem i zahraničním badatelům, což přispěje k uvedení české knižní malby, v cizině známé zatím pouze rámcově, do evropských souvislostí. K orientaci přispěje rovněž rozsáhlá obrazová příloha. Katalog iluminovaných rukopisů Strahovské knihovny - Pavel Brodský, Jan Pařez od nakladatelství v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.