MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Patrik Hartl: Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Próza - beletrie

Patrik Hartl: Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788090517301

Publikace: Prvok, Šampón, Tečka a Karel - Patrik Hartl. Román vypráví s vtipným nadhledem příběh čtyř kamarádů, kteří si dvacet let po maturitě zkusí položit otázku, jestli žijí opravdu tak, jak chtěli, když jim bylo osmnáct. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní, nezbývá jim, než se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85877
skladem

Jaké má kniha
Prvok, Šampón, Tečka a ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Patrik Hartl: Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Čerstvá hodnocení Patrik Hartl: Prvok, Šampón, Tečka a Karel

  • 3

eddyczek91, 27. listopadu 2015

Zdá se mi, že celé to šlo tak trochu po povrchu a hloubku příběhu aby jeden pohledal. Spíš mi to přišlo jako nástřel postav pro nějaký další projekt, než jako román, ale ve finále jsem se pobavila a jako čtení na dovču rozhodně dobrý. Jen bych to klidně dotáhla ještě někam dál a hloubš.


Specifikace Patrik Hartl: Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 269 Kč

Prvok, Šampón, Tečka a Karel - Patrik Hartl Román vypráví s vtipným nadhledem příběh čtyř kamarádů, kteří si dvacet let po maturitě zkusí položit otázku, jestli žijí opravdu tak, jak chtěli, když jim bylo osmnáct. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní, nezbývá jim, než se rozhodnout, jestli s tím chtějí něco udělat. Kdyby měl Karel charakterizovat, jaká tato kniha je, pravděpodobně by řekl, že je to výzva. Výzva nebát se v poločase rozpadu změnit a čelit pohodlnosti. Prvok by asi » ... a dál?

Produkt Patrik Hartl: Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Patrik Hartl: Prvok, Šampón, Tečka a Karel - parametry

Název produktu: Patrik Hartl: Prvok, Šampón, Tečka a Karel
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 269 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Prvok, Šampón, Tečka a Karel - Patrik Hartl. Román vypráví s vtipným nadhledem příběh čtyř kamarádů, kteří si dvacet let po maturitě zkusí položit otázku, jestli žijí opravdu tak, jak chtěli, když jim bylo osmnáct. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní, nezbývá jim, než se rozhodnout, jestli s tím chtějí něco udělat.

Kdyby měl Karel charakterizovat, jaká tato kniha je, pravděpodobně by řekl, že je to výzva. Výzva nebát se v poločase rozpadu změnit a čelit pohodlnosti.

Prvok by asi neváhal pateticky dodat, že je to příběh o svobodě a odvaze, která je k ní potřeba. A taky o tom, jak milovat. Manželky, milenky, matky i dcery.

Tečkovi by to bylo fuk, protože knížky nečte. Ale kdyby zjistil, s kolika ženami se v tomto příběhu vyspí, možná by ho to zaujalo natolik, že by si zrovna tenhle román přečetl.

A Šampón by hlavně považoval za důležité, aby se při čtení této knížky čtenáři dobře bavili. Protože podle něj v ní jde především o to, o čem zpíval Freddie Mercury: Show must go on! Publikace: Prvok, Šampón, Tečka a Karel - Patrik Hartl. Prvok Šampón Tečka a Karel - Hartl Patrik Román Prvok Šampón Tečka a Karel vypráví s vtipným nadhledem příběh čtyř kamarádů. Autorem knihy je Patrik Hartl - autor a režisér divácky úspěšných her. Příběh je o čtyřech kamarádech, kteří si dvacet let po maturitě položí otázku, jestli žijí opravdu tak, jak chtěli, když jim bylo osmnáct. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní, pokusí se to změnit. "Túto knížku som prečítal na dúšok. Je napísaná ľahkým perom o vážnych veciach." Milan Lasica "Patrikova knížka je lehké čtení o těžkém životě dnešních třicátníků. Sledoval jsem vtipně propletené osudy Prvoka, Šampóna, Tečky i Karla a upřímně jsem se bavil autorovou ironií, se kterou popisuje jejich hmyzí snažení." Jiří Menzel z kategorie Knihy | Beletrie | Česká a slovenská beletrie od Bourdon naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Prvok, Šampón, Tečka a Karel jsou kamarádi ze střední školy. Jejich životy pomalu postupují do středního věku a oni si uvědomují, že spousta věcí je jinak, než si v mládí předsevzali. Pokusí se tedy pomocí série bláznivých úkolů obvzláštnit svoje každodenní stereotypy a laxní vnímání světa nahradit znovu vzrušením a dobrodružstvím. Každý s nich je jiný a každý potřebuje pomoci s jiným problémem. Někomu se to podaří lépe, někomu hůř, ale změna nakonec dostihne všechny z nich. Svěže napsaný mužský příběh je Hartlovou literární prvotinou, ale autor má za sebou již zkušenosti z psaní a proto je kniha příjemně čtivá bez začátečnických přešlapů. Nejsou zde pokládány hlubokomyslné otázky, cílem je hlavně pobavit a také ukázat, že ačkoliv málokdo z životního balancování vychází vítězně, nikdy není pozdě s tím něco dělat.


Recenze Patrik Hartl: Prvok, Šampón, Tečka a Karel

eddyczek91, 27. listopadu 2015Zdá se mi, že celé to šlo tak trochu po povrchu a hloubku příběhu aby jeden pohledal. Spíš mi to přišlo jako nástřel postav pro nějaký další projekt, než jako román, ale ve finále jsem se pobavila a jako čtení na dovču rozhodně dobrý. Jen bych to klidně dotáhla ještě někam dál a hloubš.

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 3
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Patrik Hartl: Prvok, Šampón, Tečka a Karel

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.